Zámečnická služba výroby klíčů v Brně

klice 

Klíče od bytu, od garáže, od sklepa či kanceláře. Standardní klíče, bezpečnostní klíče nebo rovnou celý systém generálního klíče do podniků, institucí, škol, ubytovacích zařízení a podobně. To vše a mnohem více poskytuje naše profesionální zámečnická služba v Brně a okolí.

V oboru zámečnictví máme mnohaleté zkušenosti. Zámkové systémy a klíče, které je odemykají, vyrábíme a montujeme již dlouhé roky. S jakýmkoliv dotazem či zakázkou nás můžete kontaktovat 7 dní v týdnu na telefonním čísle 603 704 456.

 

Výroba klíčů

Zlomili jste klíč od vchodu do domu? Máte nového spolubydlícího a potřebujete pro něj přidělat kopii klíčů? Nechali jste si instalovat bezpečnostní zámek a dodavatel neposkytl dostatek klíčů pro celou rodinu? Obraťte se na Zámečnictví Daniel Kozubík Brno a my Vám ochotně vyrobíme tolik nových či náhradních klíčů kolik jen potřebujete. Kromě standardních klíčů vyrábíme také klíče bezpečnostní.

 

Systém generálního klíče

Mezi specializované zámečnické služby, které vyžadují odbornou znalost a praxi, patří návrh a instalace tzv. Systému generálního a hlavního klíče (SGHK). Tento komplexní servis si u nás můžete také objednat. Poskytujeme odbornou konzultaci, zpracování návrhu řešení SGHK a montáž v objektu zákazníka.