Systém generálního klíče

Inteligentní řešení přístupů v rámci objektu zajistí systém generálního klíče

 

Systém generálního a hlavního klíče (SGHK) nabízí chytrý způsob ošetření přístupových práv do budovy či jejích částí. Prostřednictvím tohoto systému lze zamezit přístupu neoprávněných osob do určitých prostor či naopak umožnit jedné osobě vstoupit do několika místností s použitím pouze jednoho univerzálního klíče.

Tento systém lze použít například ve školách, nejrůznějších ubytovacích zařízeních, firemních budovách, státních institucích a podobně. Jeho součástí nemusí být pouze klíče od cylindrických vložek dveří, ale také od visacích zámků, průmyslových zámků jako jsou zámky na závorách a dalších zámkových systémů.

Systém generálního klíče je obvykle tvořen třemi typy klíčů:

  • Vlastní klíč — Jeho prostřednictvím lze otevřít pouze jednu cylindrickou vložku (jedny dveře).
  • Hlavní neboli skupinový klíč — Slouží k odemykání předem definované skupiny zámků (například úklidová služba hotelu má s jeho pomocí přístup do všech pokojů). Nelze s ním otevřít dveře či jiné zámky, které nejsou součástí dané skupiny. V rámci jednoho objektu může existovat několik skupinových klíčů s přístupovými právy do různých sekcí.
  • Generální klíč — Je speciálním klíčem, který zaručuje přístup do všech zámků v rámci systému. Může být použit například v naléhavých situacích jako je evakuace a podobně. Většinou je svěřen osobě ve vedoucím postavení nebo osobě zodpovídající za bezpečnost celého objektu.

 

Zpracujeme návrh systému generálního klíče a realizujeme jeho instalaci v Brně a okolí

 

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru zámečnictví i se systémy generálního a hlavního klíče můžeme našim zákazníkům nabídnout profesionální zpracování návrhu a realizaci SGHK. Používáme cylindrické vložky, klíče a další komponenty té nejvyšší kvality.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY NA TELEFONU: 603 704 456