Otevírání zámků

Problém otevřít běžný či bezpečnostní zámek vyřeší náš zkušený zámečník

 

Mohlo se stát, že Vám přes zimu zrezivěl zámek od kůlny na chalupě. Nebo si nemůžete vzpomenout, kam jste naposledy položili klíče od sklepa. V horším případě zjistíte, že se někdo neúspěšně pokoušel vloupat do Vašeho objektu a při tom poškodil zámkovou vložku.

Naše profesionální zámečnická služba otevírání zámků Vám pomůže otevřít jak poškozený zámek, tak zámek, od kterého jste ztratili klíče. I v případě, že klíče máte, ale otevření zámku se Vám z nějakého důvodu nedaří, i tehdy se můžete obrátit na zámečnictví Daniel Kozubík.

SPECIALISTA NA OTEVÍRÁNÍ BĚŽNÝCH I BEZPEČNOSTNÍCH ZÁMKŮ V BRNĚ A OKOLÍ: Kontaktujte nás na čísle 603 704 456

V urgentních případech přijedeme během 30 minut.

Zámky nejrůznějších typů otevíráme rychle a bez poškození. Pokud při příjezdu zjistíme, že Váš zámek je již poškozený a bude nutná oprava či výměna zámku, můžeme zajistit také tuto službu. Došlo-li k poškození zámku v důsledku pokusu o vloupání, rádi poskytneme informace o možnostech, jak lépe zabezpečit Váš objekt. Zvýšenou bezpečnost dosáhnete například instalací mříží nebo namontováním bezpečnostních zámků či dveří. Kvalitní a levné služby v oblasti zabezpečení objektů patří ke specialitám našeho zámečnictví v Brně a okolí.