Opravy po vloupání

Opravíme Váš poškozený zámek či dveře a opět se můžete cítit bezpečně

 

K poškození vstupních dveří či zámkového systému může dojít nejen při pokusu o vloupání, ale také při neopatrném stěhování a podobně. Vniknutí zlodějů však vždy představuje vážné ohrožení bezpečnosti osob i majetku. Proto je nutné nebrat ho na lehkou váhu a do budoucna objekt co možná nejlépe zajistit.

Došlo-li k poškození dveřního zámku nebo dveří v důsledku vloupání, náš profesionální zámečník nejprve zhodnotí vzniklou situaci. Podle rozsahu poničení může provést buď opravu nebo výměnu. Jednodušší oprava zámku může trvat několik málo minut. Ani případná montáž nového zámkového systému nezabere příliš dlouho. Pokud je třeba opravit celé dveře, počítejte s vyšší časovou náročností.

Chápeme, že následky vloupání potřebujete napravit co možná nejdříve. Proto jsme Vám k dispozici nonstop 7 dní v týdnu. Zámečnické služby v Brně přijedeme v urgentních případech vykonat již do 30 minut od zavolání. Opravy zámků a dveří provádíme také v okolí Brna.

PROFESIONÁLNÍ OPRAVY PO VLOUPÁNÍ SI OBJEDNEJTE NA TELEFONU: 603 704 456

Vloupání do soukromých či komerčních objektů bývá někdy usnadněno použitím obyčejných zámkových systémů nebo ne příliš robustních dveří. Úspěšnému pokusu o vykradení můžete zabránit celou řadou bezpečnostních prvků. Zámečnictví Daniel Kozubík nabízí následující způsoby zvýšení ochrany majetku: