Zámky pro všechny typy dveří

dvere klicPotřebujete nový zámek do Vašich dveří? Stěhujete se a pro pocit bezpečí si chcete nechat zámek vyměnit? Nebo jste měli tu smůlu a Váš zámek poškodili zloději při vloupaní do Vašeho domu, bytu, kanceláře nebo firmy?

 

V takové situaci neváhejte a zámek si nechte vyměnit. Svěřte se do rukou profesionálů ze brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka .

 

 

Zámečnické služby i nonstop

Brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka poskytuje zámečnické služby všeho druhu a to především v Brně a jeho okolí. Samozřejmostí je provozování NONSTOP zámečnické pohotovosti, která Vám je k dispozici 7 dní v týdnu, v pracovní dny i ve svátky, 24 hodin denně, na telefonním čísle 603 704 456. Po Brně Vám garantujeme příjezd na místo do 30 minut od zavolání. V okolí Brna pak závisí čas příjezdu na vzdálenosti a aktuální dopravní situaci.

Za dobu naší existence jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností a hravě si poradíme snad se všemi zámečnickými problémy, jako jsou:

  • otevíraní zabouchnutých dveří
  • otevírání trezorů
  • otevírání aut
  • výměna a oprava zámků
  • opravy po vloupání
  • výroba klíčů
  • systém generálního klíče
  • instalace panikových zámků
  • výroba mříží na okna i dveře
  • montáž bezpečnostních zámků i dveří

Profesionalita v zámečnických službách je velmi důležitá

Jistě jste se už do podobné nepříjemné situace také dostali. Ať už jde třeba jen o ztracené klíče nebo i jiné důvody proč je potřeba zámek vyměnit, je vždy lepší se obrátit na profesionály. Naši odborníci ze Zámečnictví Daniel Kozubík jsou Vám plně k dispozici.

Bez poškození dveří jsou schopni vyjmout starý zámek a nainstalovat novou vložku. Tímto postupem ušetříte nejen čas, ale i peníze, které byste třeba museli vynaložit i na opravu dveří poškozených svým neodborným postupem. Pokud jste ztratili klíče a jste si jisti, že by toho nemohl někdo zneužít, jsme také schopni Vám podle zámku vyrobit klíče nové. Tato služba je ale možná pouze u starých dozických nebo obyčejných zámků. V případě zlomeného klíče v zámku také nemusíte zoufat. Ani v této situaci většinou není potřeba měnit celý zámek. Jestli-že jste se ale stali oběťmi vloupání, je výměna zámku na místě. Za zvážení pak stojí i zvýšení zabezpečení Vašeho bytu či jiného objektu. Naši zámečníci Vám ochotné poradí s výběrem i montáží bezpečnostního zámku i bezpečnostních dveří.

Buďte na nenadálé situace připraveni a uložte si do svého mobilu kontakt na Zámečnictví Daniel Kozubík v Brně telefonní číslo 603 704 456. V naléhavých případech volejte kdykoliv, zámečnická pohotovost Vám je k dispozici NONSTOP. Využít také můžete kontaktní formulář. Vsaďte na poctivou práci za rozumné peníze a věřte, že najdeme ten pravý zámek i pro Vaše dveře.