Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka je tu pro vás i o Vánocích

Představte si, že si užíváte poklidného vánočního dne, rozhodnete se jít s rodinou například na procházku a dětí vám omylem zabouchnou dveře a klíče zůstanou uvnitř. Co teď?

O Vánocích nám asi nikdo dveře nepřijede otevřít. Ale to je veliký omyl. Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka je tu pro vás i o Vánocích. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nezáleží na tom, zda je všední den nebo svátek.

Široká nabídka služeb

Umíme toho daleko více než jen otevřít zabouchnuté dveře. Nabídka našich služeb je opravdu široká. Jsme schopni k vám dojet po Brně do 30 minut od zavolání. Pokud se bude jednat o zakázku mimo Brno, tak se dojezdová doba může lišit, v závislosti na vzdálenosti a dopravní situaci. Spokojený zákazník je naše velká priorita. Jaké služby zámečníka tedy nabízíme?

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

V naší nabídce naleznete také kvalitní bezpečnostní dveře značky BEDEX. Dodáváme je společně s bezpečnostním zámkem, a to od značek Guard, Fab, Hobes a Richter a jiné. Potom bude vaše bezpečí zaručeno. Pokud si přejete mít ještě větší ochranu sebe a svého majetku, můžeme vám namontovat také bezpečnostní kukátko, řetízek ke dveřím nebo bezpečnostní zárubeň.

    • Zamčené auto

Zabouchnout se vám mohou nejen dveře od bytu, ale také vaše auto. I to pro nás není žádný problém. Přijedeme přímo k vám a dveře od auta vám bez poškození otevřeme. Nemusíte tak volat odtahovou službu.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Jedná se o ideální řešení pro firmy, které chtějí pro své zaměstnance různé přístupové role. S těmito klíči se tak dostanou pouze tam, kde jim jejich zaměstnavatel umožní přístup.

    • Ostatní zámečnické služby

Poskytujeme našim zákazníkům ještě další služby jako je výroba mříží na okna i dveře, instalace panikových zámků, výroba i opravy klíčů, otevírání trezorů a jiné.

Hledáte svého spolehlivého zámečníka, který je tu pro vás NONSTOP?

Jsme tu pro vás nejen o Vánocích, ale také ostatní dny v týdnu. Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny a ze všeho nejdůležitější je pro nás náš spokojený zákazník.

Kontaktujte nás a my k vám předeme po Brně do 30 minut. Volejte Zámečnictví Daniela Kozubíka.