Zámečnické služby

Zámečník je velmi důležité řemeslo. Pomůže vám v té největší nouzi. Zvládne nejen otevřít zabouchnuté dveře, ale nabízí toho mnohem víc.

Jeho nabídka služeb je široká. Kvalitní zámečnické služby vám poskytne Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka. Přijedeme k vám jak po Brně, tak i jeho okolí. Stačí zavolat a jsme u vás do 30 minut.

Nabídka služeb

Naše nabídka je pro vás dostupná po celý rok 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Našim klientům zaručujeme širokou nabídku zámečnických služeb. Našim cílem je spokojený zákazník, proto se na nás neváhejte obrátit.

S čím vám můžeme pomoci?

    • Otevírání zabouchnutých dveří

Nejčastější objednávkou našich výjezdů je stále otevírání zabouchnutých dveří. Vaše dveře otevřeme kvalitně a bez poškození, i když se vám zabouchne nebo zlomí klíč v zámku. Dveře vám otevřeme od bytu, domu, kanceláře nebo jiného objektu. Pakliže bude nutná výměna zámku, na místě vám jej profesionálně vyměníme.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Zabezpečení vašeho majetku je pro nás velmi důležité. Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka nabízí prodej a montáž bezpečnostních dveří i zámků. Bezpečnostní zámky prodáváme od společností Guard, Fab, Hobes a Richter a jiné.

    • Zabouchnuté dveře u auta

Je to velmi snadné si zabouchnout jak dveře od domu, tak dveře od auta. Je to velká komplikace, ale my vám ji pomůžeme snadno vyřešit. Přijedeme na místo a dveře vám bez poškození otevřeme. Ušetříme vám tak starosti s odtahovou službou nebo s uděláním nových klíčů od auta.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Tyto klíče jsou ideální pro společnosti, které si přejí mít přístupy jen pro určité zaměstnance do určitých prostor. Uděláme projekt vám šitý na míru.

    • Ostatní služby

Zámečnictví Brno nabízí svým klientů také jiné služby. Nemůžete-li si vzpomenout na heslo k vašemu trezoru nebo jste od něj ztratili klíče, nezoufejte, i s tímto problémem vám rádi pomůžeme. Máte-li rozbité dveře od zlodějů, tak i toto vám hravě opravíme . Dveře vám přijedeme namontovat za nové i s novým bezpečnostním zámkem. Vyrobíme vám mříže na okna nebo dveře.

Potřebujete zámečnické služby v Brně a okolí?

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem nebo s objednávkou. Přijedeme k vám do 30 minut po Brně. Pokud to je mimo město Brno, tak se dojezdový čas může lišit. Kontaktujte nás a po telefonické domluvě k vám rádi přijedeme.