Zámečnické práce po Brně a okolí

klice v ruceSháníte spolehlivého zámečníka, který si na vás udělá kdykoliv čas a poskytne vám své služby za přijatelné ceny? To vše, a ještě mnohem víc můžete čekat od Zámečnictví BRNO Daniela Kozubíka.

V minulosti se čekalo od zámečníků například otevření dveří nebo kopie klíčů, dnes je tomu ale jinak, a zámečník vám toho může poskytnout mnohem víc. Nejčastější výjezd je stále otevírání zabouchnutých dveřích, ale v naší nabídce naleznete také otevírání zabouchnutého trezoru, výměna zámků po vloupání, montáž bezpečnostních dveří a zámků, systém generálního klíče nebo instalace panikových zámků.

 

Nabídka zámečnických služeb

Našim zákazníkům jsme k dispozici NONSTOP 7 dní v týdnu. Po městě Brně dojedeme k objednávce do 30 minut. Jedná-li se o zakázku mimo město, tak se dojezdová doba může lišit. Naší prioritou je především spokojený zákazník, který od nás může očekávat kvalitně odvedenou práci za přijatelnou cenu.

    • Zabouchnuté dveře

Naši zámečnicí stále nejčastěji vyjíždí k zabouchnutým dveřím. Stane se to v životě každému a je to opravdu hned. Vyběhnete ze dveří a v momentě zjistíte, že jste nechali klíče v zámku. Jsme schopni k vám rychle přijet a problém šetrně vyřešit. Snažíme se pracovat tak, abychom nepoškodili dveře ani zámek. Pokud jste klíče ztratili, okamžitě vám můžeme poskytnout výměnu zámků a nové klíče.

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Rádi byste do své domácnosti pořídili bezpečnostní dveře a zámky? Pro své zákazníky poskytujeme i tuto službu. Instalujeme bezpečnostní dveře značky Bedex, které vám můžeme namontovat společně s bezpečnostními zámky značek GUARD, HOBES A RICHTER a dalších. Společně vám zajistí dokonalé bezpečí. Dále můžeme dodat bezpečnostní kování, zárubně, řetízek, panoramatické kukátko apod.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Instalace generálních, hlavních a skupinových klíčů je ideální do společností, kde chtějí svým zaměstnancům vymezit různé přístupy do předem specifikovaných místností.

    • Panikové zámky

Panikové zámky především instalujeme do institucí, kde se musí lidé urychleně dostat z místnosti. Používají se jako nouzový východ. Panikové zámky se vyskytují především ve školách, na úřadech, v nemocnicích, v domovech pro seniory apod.

Sháníte spolehlivého zámečníka v Brně?

Kontaktujte nás, po telefonické objednávce k vám přijedeme do 30 minut po městě Brně, a to 7 dní v týdnu NONSTOP.