Zabouchnuté klíče v autě

Zabouchnout si klíče v autě není až tak nemožné, stává se to každý den a někdy se to může stát také vám.

Jak tedy postupovat, pokud vás postihne taková nepříjemnost?

Problém zabouchnutých klíčů v autě není primární problém, kvůli kterému si nás zákazníci volají, ale rozhodně je velmi nepříjemný.
Představte si, že po celém perném dni jdete ke svému autu s plnými taškami z nákupu, uložíte je do kufru, který zabouchnete a můžete se vydat domů. A najednou zjistíte, že jste si klíčky zabouchli spolu s nákupem v kufru. První co můžete udělat, zajít si pro náhradní klíče, které máte doma. Okradete se pouze o čas, který je ale drahý, zvlášť pokud jste v autě spolu s klíčem zabouchli také psa nebo v horší variantě dítě. V takovém případě je na místě zavolat zámečnickou službu, která váš nemilý problém vyřeší za vás.

Zapeklitá jsou auta s elektronickým ovládáním, kdy se vám auto samo zamkne cca po půl minutě od odemčení. Ale ani dostat se do aut se zacvakávacími zámky není nijak jednoduché. Nenechte se ale ovládat svou špatnou náladou a zvolte nejjednodušší řešení, kdy si půjdete vybrat peníze do bankomatu a zavoláte zkušeného zámečníka. Jste-li z Brna a okolí, tím pravým pro vás je brněnské zámečnictví pana Kozubíka, které je tu pro vás NONSTOP.

Může se také stát, že si klíčky zabouchnete v přední části auta na sedačce, v žádném případě, ale nerozbíjejte okno kamenem, to by vás vyšlo dráž než si zavolat zámečnickou pohotovost. My se tam dostaneme snadno, pomocí speciálního nafukovacího polštářku, který vložíme mezi dveře a rám auta a klíče budou v okamžiku venku. Nebo pokud vaše auto nedisponuje elektrickým ovládáním oken, můžeme se úzkým prostorem dostat k manuálnímu otevření okna, kdy ho srolujeme dolů, a klíče jsou na světě. Vše má své řešení, stačí nás pouze zavolat a my problém vyřešíme.

Naše portfolio služeb je rozsáhlé

Svým klientům jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem, ať už se jedná o zabouchnuté klíče v autě, otevření zabouchnutých dveří u domů či bytů, výměna zámků, opravy zámků, opravy po vloupání, montáž bezpečnostních dveří nebo zámků, výroba mříží, instalace panikových zámků, nebo systém generálního klíče.

Rádi vyřešíme váš problém

Ať už se vám zabouchli klíče v autě nebo máte nějaký jiný zámečnický problém, který bychom zvládli vyřešit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme u vás do 30 minut od objednání po městě Brně.