Zabouchnuté klíče v autě

Představte si, že dáváte nákup do auta, zabouchnete kufr a najednou zjistíte, že jste si klíče zapomněli v autě. Co dělat v takové chvíli?


Zavolejte si na pomoc NONSTOP zámečnictví Brno Daniela Kozubíka. Přijedeme k vám a dveře od auta otevřeme do pár minut. Nemusíte u sebe mít zrovna náhradní klíče, zabouchnuté dveře vyřešíme za vás.

Nabízíme našim zákazníkům NONSTOP služby, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přijedeme k vašemu auto do 30 minut v rámci Brna. Bude-li se jednat o zakázku mimo Brno, záleží potom na dopravní situaci a vzdálenosti.

Jaké služby nabízíme?

  • Otevírání zabouchnutých dveří
  • Otevírání trezorů
  • Otevírání a výměna zámků
  • Oprava po vloupání
  • Systém generálního klíče
  • Instalace panikových zámků
  • Montáž bezpečnostních zámků a dveří

Otevření zabouchnutých dveří

Nejčastějším problémem, ke kterému vyjíždíme je stále otevírání zabouchnutých dveří. Za malý okamžik jsme schopni vám auto, dům, byt nebo jiný objekt otevřít. Při své práci jsme velmi šetrní a dovnitř se dostaneme bez poškození dveří či zámku.

Bezpečnostní dveře a zámky

Chcete-li se cítit víc bezpečně a ochránit jak sebe, tak svůj majetek. Pořiďte si do svého objektu bezpečnostní dveře. Ochranu zvýšíte tím, že si ke dveřím ještě pořídíte bezpečnostní zámek. Nedáte tak zlodějům žádnou šanci vás navštívit. Na trhu je ještě ostatní bezpečnostní sortiment, mezi který patří např.: bezpečnostní zárubně, bezpečnostní řetízek i kukátko, bezpečnostní vložka a kování, apod.

Instalace panikových zámků

Panikové zámky slouží především k rychlému otevření daného objektu. Používá se hojně u nouzových východů, v nemocnicích, domovech důchodců, ve školách apod.

Opravy po vloupání

Byl u vás nezvaný host, v podobě zloděje? Poškodil vám dveře nebo zámek a rádi byste to měli zase jako nové? Náš zkušený tým přijede přímo k vám a poškozený zámek či dveře vám opraví do pár minut.

Zabouchly se vám klíče v autě? Vyřešíme to za vás

Zavolejte si spolehlivého zámečníka, který vám kvalitně poslouží a přijede v extra rychlém čase. Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka je zde pro vás. Neváhejte náskontaktovat.