Zabouchnuté klíče nebo ztracená číselná kombinace?

Potřebujete služby zámečníka? Ať už se vám zabouchly dveře, ztratili jste klíče od domu nebo jste zapomněli číselnou kombinaci ke svému trezoru, tak právě pro vás je tu Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka.

Domníváte se, že vlastnit trezor, je výsadou bohatých? Není tomu tak. Trezor je velmi účinná pomůcka v domácnosti pro hotovost, cennosti, důležitých dokumentů a zbraní. Jen je potřeba si pamatovat jeho číselnou kombinaci. Snadno se vám stane, že budete potřebovat zámečníka, aby k vám přijel a trezor vám bezpečně otevřel.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka nabízí:

Naše nabídka zámečnických služeb je opravdu široká. Nejen, že jsme schopni k vám přijet a opravit dveře po vloupání, otevřít zabouchnuté dveře, ale také vám pomůžeme s výběrem a profesionálně namontujeme bezpečnostní dveře a zámky. Vyrobíme mříže na okna i dveře, nainstalujeme panikové zámky nebo systém generálního klíče. V neposlední řadě vám vyrobíme klíče nebo otevřeme zabouchnuté dveře od auta bez poškození.

Poskytujeme tyto služby:

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Nejdůležitější je cítit se ve svém obydlí bezpečně. Je dobré se preventivně zabezpečit, aby si na vás netroufl žádný zloděj. Proto poskytujeme svým zákazníkům prodej i montáž bezpečnostních dveří i zámků. Dalším stupněm zabezpečení jsou bezpečnostní zárubně nebo jiné doplňkové služby, jako je bezpečnostní řetízek, bezpečnostní kování apod.

    • Otevírání aut

Stejně jako klíče od domu, tak i klíče od auta si můžete snadno zabouchnout v autě a auto se vám zamkne. Zavolejte nám a my k vám přijedeme a auto odemkneme bez poškození. Ušetříme vám tak peníze a čas, nemusíte volat odtahovou službu a nechávat si dělat nový klíč nebo výměnu zámku.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Tato služba je především vhodná pro společnosti, které chtějí určit přístupy svým zaměstnancům do různých místností.

Generální klíč odemkne všechny dveře v daném objektu, které jsou zahrnuty do generálního odemykání.

Hlavní klíč je součástí generálního klíče. Ten má schopnost otevřít dveře v konkrétním prostoru, například 1.patro budovy, místnost s IT vybavením, apod.

Jsme tu pro vás

Pokud hledáte spolehlivého zámečníka za odpovídající cenu po Brně a okolí, je to právě Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka. Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po Brně jsme schopni být u vás do 30 minut. Tak nás neváhejte kontaktovat.