Zabouchnuté dveře otevřeme na počkání

Při odchodu z domu prostě automaticky zavřete dveře. Náhle si s hrůzou uvědomíte, že klíče nemáte ani v ruce ani v tašce, ale pověšené na háčku nebo dokonce v zámku z vnitřní strany dveří.

To se může stát opravdu každému a pomoc určitě potřebujete.

Co vše dokáže otevřít profesionální zámečník?

Pro profesionálního zámečníka jsou zabouchnuté dveře otázkou několika málo sekund. Co vše dokáže zámečník otevřít?

  • zabouchnuté dveře
  • zabouchnuté dveře u auta
  • dveře trezoru
  • zámky od dveří sklepa, kůlny a podobně

Další zámečnické služby

Ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně a zámky otevíráme obezřetně a velmi opatrně. Důvodem je, abychom nepoškodili zámek a nezpůsobili tak zákazníkům materiální škodu.

Jestliže nastane situace, kdy otevření dveří není možné, jsou potřeba další zámečnické práce.
Našim zákazníkům také vyrobíme náhradní klíče, vyměníme starý zámek za nový, nastavíme nový kód na zámku k trezoru a mnoho dalších.

Kdo vám pomůže otevřít zabouchnuté dveře?

V nesnázích, které vyžadují zámečnické práce, se obraťte na naše zámečnictví. Přijedeme ve všední den i o víkendu, a to 24 hodin denně. Přijedeme opravdu kdykoli potřebujete naši pomoc.

Zámečnickou pohotovost pro vás zajišťuje Daniel Kozubík, který k vám po Brně přijede do 30 minut. Dojezdový čas do okolí Brna se odvíjí od dojezdové vzdálenosti.

Kontaktujte naše zámečnictví

Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře, emailem na nebo na telefonním čísle +420 603 704 456. Přijedeme k vám a pomůžeme vám otevřít zabouchnuté dveře i otevřít zámek od sklepa či auta.