Zabouchnout dveře si můžete i o vánočních svátcích

Vánoce a vánoční svátky jsou svátky klidu a míru. I o Vánocích můžete ale potřebovat zámečníka, který může přijet v případě potřeby nonstop.

Těchto rychlých a spolehlivých zámečníků nemusí být moc. Proto je dobré si kontakt na spolehlivého a profesionálního zámečníka uložit do telefonu.

Po Brně a okolí je osvědčený zámečník Daniel Kozubík, který má letitou praxi a velmi příznivé ceny i za pohotovostní službu. Můžete poptávat kompletní služby zámečníka včetně otevření zabouchnutých dveří v pohotovostní službě.

Otevření zabouchnutých dveří

Znáte to, ať už sami nebo z vyprávění svých blízkých. Zabouchnout dveře je hračka, otevřít je ale už není tak jednoduché. Rada každého zámečníka zní, nepokoušet se otevírat dveře sami, zavolejte raději odborníka. Opravy poškozených zámků pak stojí zbytečně další peníze.

Zabouchli jste si klíče v zámku nebo vám jen průvan zavřel dveře při vybírání schránky? Nepropadejte panice, zámečnictví Daniela Kozubíka vám zaručeně pomůže.

Pohotovostní služby zámečnictví

Do nepříjemné situace spojené se zabouchnutými dveřmi se může dostat opravdu každý. V Brně a jeho okolí vám spolehlivě zajistí svou odbornou pomoc zkušený zámečník Daniel Kozubík. Nenechá vás zbytečně dlouho čekat, po Brně přijede do 30 minut od zavolání, v okolních vesnicích a přilehlých částech Brna se příjezdová doba může prodloužit.
Volat můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Otevřeme pro vás na požádání:

  • auto
  • trezory
  • zabouchnuté dveře od bytů domů či objektů
  • jakékoliv jiné zámky

Klademe velký důraz na to, aby při otevírání nedošlo k poškození zámku. Tam, kde již nelze zámek zachránit, provedeme výměnu za obdobný zámek ve stejné kvalitě. Potřebujete-li vyrobit i více klíčů k zámku, jsme vám také k dispozici.

Další služby našeho zámečnictví v Brně

Jako profesionální zámečnictví u nás najdete veškeré služby zámečníka, jakými jsou například výroba mříží, montáž bezpečnostních dveří a zámků, oprava a otevírání zámků, výroba klíčů, opravy a prodej trezorů, instalace panikových zámků, systém generálního klíče a opravy po vloupání.

Pro rychlou pomoc zámečníka volejte telefonní číslo 603 704 456, prostřednictvím kontaktního formuláře můžete poslat dotaz týkající se zámečnictví. Uděláme maximum pro vaší spokojenost a bezpečnost! A to i o vánočních svátcích.