Výroba klíčů v Brně na počkání

Zámečnické služby jsou velmi rozšířené, najít ale zkušeného a cenově přijatelného zámečníka je občas nadlidský výkon.

Spousta zámečníků se zabývá otevřením zabouchnutých dveří nebo opravami po vloupání, zkušené zámečnictví si ale umí poradit s daleko obsáhlejší nabídkou služeb.

Pro Brno a širší okolí se můžete spolehlivě obrátit pro kompletní zámečnické služby na Daniela Kozubíka. Precizně odvedená práce za rozumné peníze – to je zámečnictví Brno Daniela Kozubíka. V případě pohotovostní služby jsme u vás do 30 minut od zavolání v rámci Brna, do přilehlých částí Brna dojedeme dle dopravní situace. Pokud nepotřebujete pohotovostní službu, pak se na termínu společně domluvíme, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Výroba klíčů na počkání

Jde o standardní službu zámečníka, kterou samozřejmě poskytuje i naše zámečnictví. Výroba klíčů na počkání není potřeba předem nijak objednávat, nechcete-li ale čekat a chcete si být jistí, že půjdete hned na řadu, kontaktujte nás a domluvte si přesný termín.,

Na vaše přání vyrobíme klasické i bezpečnostní klíče, klíče k různým druhům zámků, to znamená i klíče k trezoru a podobně. Uděláme pro vás maximum, poradíme si téměř se vším. Kopii klíče uděláme podle originálního klíče, podle již vyrobeného duplikátu. Klíč může být i zohýbaný či rozlomený. Vybrat si můžete i různé designy – klasické i barevné klíče.
Výroba klíčů není nijak časově náročná, proto je vám opravdu zhotovíme na počkání.

Máte-li obyčejná zámek a rozhodli byste se pro nákup bezpečnostního zámku i se sadou klíčů, pak vám pomůžeme i v této situaci. Nabízíme také bezpečnostní zámky od společností GUARD, FAB, HOBES a RICHTER a mnoho dalších.

Jaké další zámečnické služby nabízíme?

Jak už jsme výše zmínili, naše zámečnictví se zabývá širokou nabídkou zámečnických služeb, a to například:

  • výroba a instalace mříží
  • prodej a montáž bezpečnostních dveří a zámků
  • opravy po vloupání
  • nouzové otevírání dveří
  • prodej a montáž trezorů
  • systém generálního klíče
  • panikové zámky a spoustu dalšího