Výroba klíčů na počkání

klicePostavili jste si svůj vysněný dům a potřebujete ještě nové klíče s vložkou, aby bylo vše perfektní? Klíče rádi vyrobí v Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka do celého vašeho domu.

A v rekordně krátkém čase. Umíme toho ale mnohem víc, pomůžeme vám v nesnázích, když se vám zabouchne klíč v zámku. Nebo se může snadno stát, že zasunete klíč do zámku, otočíte s ním a on se vám v tu ránu zlomí. K takovému problému také vyjíždíme často. Zloději také dokáží nadrobit se zámkem nebo zámkovou vložkou velkou neplechu. I v takovém případě k vám přijedeme a vyměníme zámek i s novým klíčem.

Co v naší nabídce naleznete?

    • Otevření zabouchnutých dveří

Nejčastější příčinou našeho výjezdu bývají zabouchnuté dveře. Vyběhnete z domu, klíče si necháte doma na věšáku nebo hůř zabouchnuté v zámku. Otevření dveří nám zabere krátkou dobu a snažíme se svou práci dělat maximálně opatrně, aby nedošlo k poškození dveří.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně nabízí svým zákazníkům prodej i montáž bezpečnostních dveří, který ochrání vás i váš domov. Aby byla ochrana co největší, doporučujeme ke dveřím pořídit bezpečnostní zámek, který si můžete vybrat u nás na provozovně. Dále nabízíme bezpečnostní řetízek, panoramatické kukátko, bezpečnostní vložky, kování a podobně, výroba klíčů na počkání je samozřejmostí..

    • Nouzové otvírání trezorů

Může se to stát u dveří, ale také u trezoru, že klíček od něj někde ztratíte nebo zlomíte v zámku. Jezdíme i k případům, že klient zapomene bezpečnostní pin k odemčení trezoru. I v takovém případě si víme rady. Přijedeme k vám, klíč zhotovíme nový a pin zadáme společně jiný.

    • Otevření auta

Zabouchnout si snadno můžete i dveře u auta. Potom není lehké se do něho dostat, když klíče zůstali uvnitř. Nemusíte hned volat odtahovou službu, ale zámečnictví Brno, kdy mi přijedeme přímo k vám a do vašeho vozu se bez poškození dostaneme.

Poradíme si se vším

Ať už vás potká jakýkoliv zámečnický problém, neváhejte nás kontaktovat. Po městě Brně, jsme u vás do 30 minut. Bude-li se jednat o vzdálenější zakázku, tak se dojezdová doba může lišit. Můžete nám volat o víkendu i o svátcích, jsme zde pro své klienty NONSTOP. Naše nabídka služeb je opravdu rozsáhlá a největší radost nám udělá spokojený zákazník a dobře odvedená práce.