Vyměnit zámky může i Ježíšek

Každý ve svém životě potřebuje sužby zákazníka. Kvalitní služby za přijatelnou cenu si můžete dát i pod stromeček.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka vám rádo vystaví dárkové poukazy, které můžou být v libovolné částce a využít jej můžete na co je zrovna potřeba. Například na výměnu zámku po vloupání. Může se vám snadno stát, že přijdete domů po dlouhém dni v práci a najdete své dveře a zámek v dezolátním stavu. Lupiči odnesli, co mohli. Je právě ten správný čas zavolat svému zámečníkovi, který přijede přímo k vám a problém vyřeší.

Pro své zákazníky jsme zde NONSTOP, abychom pomohli kdykoliv je to potřeba. Jsme zde 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Bude-li se jednat o zakázku po městě Brně, přijedeme k vám do 30 minut. Poskytujeme zámečnické služby též mimo město, jen dojezdová doba se může lišit.

Nabízíme montáž bezpečnostních dveří a zámků, které zajistí vaše bezpečí. Nemusíte se pak bát o svůj majetek ani o vaši rodinu. Pro vyšší ochranu doporučujeme pořídit bezpečnostní zárubeň, bezpečnostní kování, bezpečnostní řetízek nebo bezpečnostní kukátko.

Jaké služby nabízíme?

Nabídka zámečnických služeb je hojně využívána, naše brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka nabízí velmi pestrou škálu služeb. Nejvíce si vážíme svých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

V nabídce naleznete nejen výměnu zámků:

    • Otevření zabouchnutých dveří

Asi každý zámečník vyjíždí nejčastěji k zakázkám, jako je otevírání zabouchnutých dveří. Může se to stát i dospělému, ale nejčastěji se to stává dětem, které mají ještě hlavu v oblacích. I když máte klíče zasunuté v zámku, jsme schopni se do něj snadno a rychle dostat. Nemusíte se bát, jsme velmi šetrní, takže zámek i dveře zůstanou neporušené.

    • Odemčení trezoru

Ať už jste zapomněli číselný kód nebo ztratili klíč, můžete nás směle kontaktovat a my vám trezor bez poškození otevřeme a společně s vámi zadáme nový bezpečnostní kód.

    • Otevření zamčeného auta

Stejně jako klíče od domu či bytu, tak i klíče od auta se mohou lehce zabouchnout a zůstat ležet na sedačce. Přijedeme přímo na místo určení, dveře otevřeme a vy můžete jet dál. Nemusíte tak navíc platit odtahovou službu či nový klíč od auta.

Zámečnické služby přímo pro vás

Neváhejte nás kontaktovat, rádi přijedeme na místo určení a pomůžeme ve chvíli, kdy nás budete nejvíce potřebovat.