Trezor ochrání peníze, cennosti i veškerá data

Že vás přijdou vykrást, vám může hrozit každý den. Nespoléhejte na to, že vás si zrovna zloději nevyberou a raději si zvolte ideální řešení a tím je koupě bezpečnostního trezoru, který spolehlivě ochrání veškerý váš cenný majetek.

Trezor bývá poslední jistotou, že se k němu zloděj nedostane, a když ano, tak k němu nebude znát bezpečnostní kód.
Můžete se chránit také bezpečnostními dveřmi či zámky, v neposlední řadě taky alarmem. Ale vše z toho může zloděj překonat a vám nezbývá nic jiného, než se spolehnout na nedobytný trezor.

Jak vybrat kvalitní trezor

Na prvním místě si musíte určit, na co chcete trezor využít. Může se jednat o drobné cennosti, finanční hotovost, důležité dokumenty nebo dokonce zbraně.

Trezor v dnešní době nepředstavuje žádný luxus, nejedná se o záležitost pouze pro bohaté, nýbrž pro rozumné lidi, kteří mají potřebu chránit svůj majetek. Jedná-li se o trezor v nějaké větší společnosti, jde mnohdy o existenční otázku. Většinou jsou v něm uložené důležité dokumenty a data, která se nesmí dostat do cizích rukou.

Trezory se řadí podle bezpečnostní certifikace dle normy. Nejvíce používaná norma je EN 1143-1 a norma EN 14450. Trezor si můžete nechat pojistit, jako pojištění domácnosti nebo firmy. Důležité je kontaktovat svoji pojišťovnu a vyřídit to přímo s ní ještě před koupí trezoru, mohou mít totiž své specifika na trezory.

Kam s trezorem?

Rozmyslete si dobře, kam budete chtít trezor umístit. Záleží potom, jaký typ trezoru si pořídíte. Zda nábytkový nebo do zdi. Trezory do zdi se betonují, přičemž tloušťka trezoru by měla být na každé straně 10 cm. Nábytkový trezor můžete směle umístit do prostoru buď samostatně nebo přímo do nábytku.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka

Rádi vám poradíme jak s výběrem trezoru, tak s jeho instalací. Může se stát každému, že zapomene kód k trezoru nebo klíče od něj. Potom stačí zavolat Zámečnictví Daniela Kozubíka a my přijedeme, šetrně a bez poškození trezor odemkneme. Budete-li si přát, nastavíme společně nový kód nebo vyrobíme klíč náhradní. Jsme u vás do 30 minut od objednání a to NONSTOP 7 dní v týdnu.

Naše nabídka zámečnických služeb je rozsáhlá. Specializujeme se také na otevírání zabouchnutých dveří od domu i u auta, otevírání zámků, výroba klíčů, instalace panikových zámků, montáž bezpečnostních dveří i zámků a ještě mnohem víc. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.