Spolehlivý zámečník se hodí vždy

Buďte připraveni na nejhorší a mějte v záloze kvalitního a hlavně spolehlivého zámečníka, který vyřeší váš problém v rekordně krátkém čase a navíc je zde pro vás NONSTOP.

Nejsme neomylní a může se to stát i vám. Ve spěchu zabouchnete dveře a náhle zjistíte, že jste nechali klíče v zámku. Co si teď počít? Máme pro vás rychlé a jednoduché řešení. Zavolejte svého zámečníka Daniela Kozubíka, který vám zabouchnuté dveře přijede kvapem otevřít.

Nemusí se samozřejmě jednat pouze o zabouchnuté dveře od domu, v naší nabídce najdete i jiné užitečné služby. Jsou to například: otevírání trezorů, montáž bezpečnostních dveří i zámků, výměna a opravy zámků, výroba mříží na okna i dveře, otevírání zamrzlého zámku u auta, instalace panikových zámků a jiné.

Poskytované služby

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Vše začíná u bezpečí a ochraně majetku. Bezpečnostní dveře nabízíme od značky BEDEX, vaše zabezpečení bude mnohonásobně zvýšeno. Dveře mají také protipožární a protihlukovou funkci. Rozhodně doporučujeme vybírat dveře u profesionálů, kteří nabízí bezpečnostní dveře s certifikací. V zámečnictví Brno vám rádi pomůžeme jak s výběrem bezpečnostních dveří, tak s jejich následnou montáží.

    • Systém generálního klíče

Tuto službu nabízíme především našim firemním zákazníkům. Jedná se o universální klíč, který lze použít do předem stanovených místností. Takový klíč může vlastnit buď jedna osoba, nebo více osob. Většinou ho vlastní skladník, vedoucí oddělení, vrátný, bezpečnostní služba, apod.

    • Otevírání aut

Stejně jako klíče od domu, tak i klíče od auta si můžete zabouchnout uvnitř. Nemusíte se ničeho bát, zámek u auta odemkneme velmi šetrně, bez poškození dveří nebo zámku. Nemusíte tak shánět odtahovou službu nebo řešit výměnu zámku v autoservise.

    • Výroba mříží na okna či dveře

Pokud si přejete ochránit dostatečně celý váš dům nebo firmu, doporučujeme namontovat si na okna kovové mříže pro větší ochranu. Zaměření, výrobu i montáž zajišťuje náš spolehlivý obchodní partner.

Zámečnické služby v Brně

Kontaktujte nás, po telefonické objednávce přijedeme do 30 minut po městě Brno. Jedná-li se o vzdálenější místo, dojezdový čas se může lišit. Jsme zde pro své klienty 7 dní v týdnu 24 hodin denně.