Spolehlivý a kvalitní zámečník pro Brno a okolí

Sháníte v Brně a okolí kvalitního, spolehlivého a finančně dostupného zámečníka? Spolehněte se na naše brněnské zámečnictví – Zámečnictví Brno - Daniel Kozubík.

V našem portfoliu služeb najdete téměř všechny vyhledávané služby zámečníka, nejen otevírání zabouchnutých dveří či výměnu zámků. Naše zámečnictví je opravdu flexibilní a maximálně se přizpůsobí vašim potřebám.
Stále ale však zůstává nejvyhledávanější službou zámečníka nouzové otevírání, výměna zámků či výroba nových klíčů.

Jaké služby zámečníka nabízí zámečnictví Brno – Daniel Kozubík?

Naše služby zámečníka poskytujeme 7 dní v týdnu, a to 24 hodin denně. Víme, že čas je v dnešní době velmi důležitý, a proto se snažíme garantovat dojezdový čas do 30 minut od vašeho zavolání. V okolí Brna se čas dojezdu prodlužuje v závislosti na dopravní situaci.

Otevírání zabouchnutých dveří

Zabouchnuté dveře jsou asi tou nejčastější příčinou našeho výjezdu. Ať už vás trápí zabouchnuté dveře, zapomenuté klíče uvnitř zámku, ztráta klíčů od domova nebo práce, můžete se spolehnout na naši odbornou pomoc. Otevření dveří provádíme vždy s největší opatrností, to proto, aby nedošlo k poškození zámku ani dveří.

Bezpečnostní dveře a zámky

Sortiment námi nabízených bezpečnostních dveří i podmínky instalace se dozvíte na telefonním čísle 603 704 456. Chcete-li si pořídit bezpečnostní dveře, pak spojte investici i s bezpečnostním zámkem. Nic není důležitější než bezpečí vás a vaší rodiny.

Systém generální klíče

Tuto službu vyhledávají především firemní zákazníci, kteří potřebují spolehlivě zajistit svůj majetek a zpřístupnit konkrétní prostory pro konkrétní zaměstnance. Díky generálnímu, hlavnímu a skupinovému klíči máte jedinečnou možnost rozhodovat o zabezpečení své společnosti. Dále je tato služba vyhledávaná například i u bytových domů.

Mnoho dalších služeb pro vás

Naše nabídka služeb je samozřejmě mnohem pestřejší, shlédněte naše stránky, případně nás pro více informací kontaktujte. Jsme tu pro vás 24 hodin denně!
Poskytujeme výrobu nových klíčů, výrobu mříží do oken i dveří, otevírání a montáž trezorů, instalaci panikových zámků a mnoho dalších.