Služby zámečníka po Brně a okolí i v době karantény

ztracene kliceZámečník je řemeslo, které je potřeba v každé době, dokonce i v období karantény, kdy se nacházíme převážně doma.

Ale může se snadno stát, že v rychlosti vyběhneme na zahradu a necháme klíče v domě nebo dokonce zastrčené v zámku. Pokud nemáte někde schovaný náhradní klíč, je vhodná doba zavolat spolehlivého zámečníka, který přijede včas, a s vašim problémem vám hravě poradí.

Zámečnictví BRNO Daniela Kozubíka má širokou nabídku zámečnických služeb. Nejen, že dokážeme bez poškození otevřít zabouchnuté dveře, ale také se bez problémů dostaneme do zamčeného auta, kde vám snadno mohou uvíznout klíče uvnitř. Dále otevřeme zakódovaný trezor a následně vám pomůžeme zadat nové heslo. Provádíme kompletní servis zámků, jako je jejich výměna, oprava nebo kopie klíčů. Naši profesionálové vám nainstalují generální klíč nebo panikové zámky, které jsou potřeba především u nouzových východů. Zabýváme se výrobou mříží na okna či dveře. A v neposlední řadě vám dodáme a namontujeme bezpečnostní dveře či zámky.

Nejvyužívanější služby

    • Otevření zabouchnutých dveří

Mezi nejvíce poskytované objednávky je stále otevírání zabouchnutých dveří. Nemusíte se vůbec ničeho obávat, protože vaše zabouchnuté dveře otevřeme opatrně a v rychlém čase. Bez problémů se dostaneme do bytů, domů, garáží, sklepů a různých jiných objektů.

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Zabezpečení vás a vašeho majetku je pro nás na prvním místě. Neváhejte se na nás obrátit, společně vybereme kvalitní bezpečnostní dveře a zámky. Aby bylo zabezpečení co nejdokonalejší, máme v nabídce též bezpečnostní kování, řetízek, zárubně apod.

    • Generální, hlavní a skupinový klíč

Služba generálního klíče je vhodná především pro podniky, kde je určité množství zaměstnanců, kteří jako jediný mají přístup do určitých místností. Princip generálního klíče funguje tak, že je pouze jeden universální klíč, který lze použít do různých dveří. Správcem bývá většinou vedoucí oddělení, recepční, ředitel oddělení apod.

Využijte zámečnické služby Daniela Kozubíka

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s problémem. Od objednání k vám dojedeme do 30 min po městě Brně, pokud se bude jednat o objednávku mimo město, dojezdová doba se může lišit. Abychom vám mohli být kdykoliv po ruce, nabízíme naše služby NONSTOP 7 dní v týdnu.