Seřízení bezpečnostních dveří je při montáži samozřejmostí

zamecnicke opravy a montazeBezpečnostní dveře vás dokonale ochrání před případnými zloději. Kvalitní bezpečnostní dveře nabízí i zámečnictví Brno Daniela Kozubíka a je u nás samozřejmostí, že vám dveře přijedeme profesionálně seřídit.

Může se časem stát, že si dveře sednou a začnou drhnout, zavolejte nám a my vám je přijedeme seřídit k vaší spokojenosti.

Bezpečnostní dveře mají vyšší hmotnost než obyčejné dveře a složitější mechanismus, proto potřebují kvalitní údržbu. Někteří zákazníci žádnou pravidelnou údržbu neřeší. Každodenním používáním a opotřebením dveře trpí a za nějaký čas potřebují, aby je odborník seřídil. Přijedeme na místo a přímo u vás dveře seřídíme.

Nabídka seřízení bezpečnostních dveří

Kompletní servis bezpečnostních dveří zahrnuje seřízení rozvorového zámku a tyčí, funkčnost zámkové vložky, utáhnutí dveřního kování a výměnu komponentů. Pokud budete provádět pravidelné seřízení, alespoň 1x ročně zámečníkem, prodloužíte tak životnost vašich dveří.
Pokud se vám zdá, že dveře nejdou pořádně zavírat, drhnou, zasekává se vám zámek, ihned zavolejte svému zámečníkovi. Když to necháte být, tak se dveře mohou nenávratně poškodit nebo zaseknout. Pak je jejich oprava velmi finančně náročná.

Jak vybrat kvalitní bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní dveře se dělí podle bezpečnostních tříd, kterých je 6. Čím vyšší je bezpečnostní třída, tím kvalitnější zabezpečení můžete očekávat. Bezpečnostní dveře jsou protihlukové a některé dokonce protipožární. Při pořízení je dobré si uvědomit, kam budete chtít dveře umístit, zda do exteriéru, či do interiéru, kolik chcete mít jistících bodů, jaký zvolíte způsob odemykání. Na trhu jsou buď klasické bezpečnostní klíče, nebo elektronické odemykání.

Aby bezpečnostní dveře splňovali svou funkci ještě více, měli by navíc obsahovat i bezpečnostní zámek. Další bezpečnostní prvky mohou být např.:

  • Bezpečnostní kování
  • Bezpečnostní vložka
  • Bezpečnostní zárubeň
  • Bezpečnostní kukátko
  • Bezpečnostní řetízek

Konečně se můžete ve svém domě cítit bezpečně

Chcete-li zvýšit zabezpečení vás a vašeho domu, rozhodně se obraťte na zámečnictví Brno Daniela Kozubíka, kde vám rádi pomůžeme s výběrem bezpečnostních dveří a doplňků. Přijedeme přímo k vám a provedeme profesionální montáž i pravidelné seřízení, aby dveře fungovaly, tak jak mají. Neváhejte nás kontaktovat.