Se ztraceným klíčem od trezoru vám pomůže profesionální zámečník

trezorPotřebujete důležitý dokument nebo jen chcete šperky do divadla a zjistili jste, že klíč od trezoru nikde není? Marně hledáte všude možně, ale klíč jste nenašli?

Ztracené klíče od trezoru nejsou žádná pohroma. A to i v případě, že potřebujete obsah trezoru ještě dnes.

Kontaktujte brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka. Profesionálně vyškolení zámečníci vám pomohou s otevřením trezoru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Spolehnout se můžete na to, že ve většině případů zámek otevřou bez jakéhokoliv poškození.

Otevřít trezor pomůže zámečník

V případě trezorů můžete potřebovat zámečníka i v jiných případech než jen ztracené klíče od trezoru.
Může jít i o zapomenutou číselnou kombinaci, poškození zámku nebo dokonce opravy po vloupání.

Naše zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně vám bude určitě nápomocno v Brně a jeho okolí. Čas příjezdu bude záležet na dojezdové situaci, uděláme však maximum, abyste nečekali dlouho a své dokumenty či šperky do divadla jste z trezoru dostali co nejdříve.

Velmi důležitá je i průběžná kontrola zámku a otevírání trezoru. Všechno zboží, tedy i zámky mají svou určitou životnost. Namátkovou kontrolou budete předcházet nenadálým událostem, jako je zlomený klíč v trezoru nebo zkrátka nějakým způsobem poškozený zámek u trezoru.

Nezkoušejte otevřít trezor sami

Nejednoho z nás napadlo, že si trezor pokusí bez klíče nebo zapomenuté číselné kombinace otevřít sám. To se ovšem opravdu nevyplácí. Nejste-li zkušený zámečník nebo odborník přes zámky, pak vás tento pokus může přijít velmi draho. V mnoha případech jde o rozsáhlé poškození zámku a oprava vyjde na daleko více než otevření trezoru odborníkem.

Poskytujeme zámečnické služby nepřetržitě

Pro pomoc zámečníka se obraťte na naše brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 603 704 456 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, na jehož základě vás budeme v nejbližším možném termínu kontaktovat zpět.
Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, v jakoukoliv denní i noční hodinu. Mimo provozní dobu však počítejte s pohotovostním poplatkem.

Nový trezor

Chcete-li vyměnit starý trezor za nový nebo jste si trezor poškodili natolik, že potřebujete nový, pak vám s výběrem nového trezoru rádi pomůžeme. Nabízíme trezory české značky T-SAFE – nábytkové a stěnové trezory a sejfy.