Rychlé otevření zámků

Sháníte spolehlivého zámečníka, který k vám přijede kdykoliv a navíc bude za rozumnou cenu?

Zámečník, který je kvalitní zvládne otevřít nejenom dveře, ale můžete od něho očekávat i širokou nabídku různých služeb, jako jsou například montáž bezpečnostních dveří a zámků, výroba panikových zámků, instalace generálního klíče, výměna zámků apod. Pokud hledáte zámečníka v Brně, profesionální služby nabízí Zámečnictví BRNO Daniela Kozubíka.

Nabídka služeb

Naše zámečnictví nabízí širokou škálu zámečnických služeb, kterou můžete využívat NONSTOP 7 dní v týdnu. Když se bude jednat o zakázku po městě Brno, jsme schopni k vám dorazit do 30 minut od objednání. Jedná-li se o zakázku mimo Brno, tak se může dojezdová doba lišit. Za rozumnou cenu poskytujeme kvalitní služby každému zákazníkovi a snažíme se přistupovat individuálně ke každému zvlášť.

Nejčastější výjezdy zámečníka

    • Otevírání zabouchnutých dveří

Otevírání zabouchnutých dveří je naší nejčastější prováděnou zámečnickou prací u našich zákazníků. Jsme schopni otevřít téměř každé dveře, ať už se jedná o dveře od bytu, domu, garáže, kanceláře nebo jiného objektu. Přistupujeme ke každé zakázce s velkou opatrností, abychom dveře nepoškodili více, než jsou. Na místě jsme schopni vyměnit celý zámek a dodat vám náhradní klíče.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Osobní bezpečnost začíná u vchodových dveří. Je to první riziko, přes které se musí zloděj dostat. A pokud to budou obyčejné dveře, které jdou snadno vykopnout, tak se k vám dostane velmi rychle a sebere, na co přijde. Budete-li mít bezpečnostní dveře společně s bezpečnostním zámkem, nemusíte mít strach o sebe ani svůj majetek.

    • Nouzové otevírání trezorů

Na českém trhu se nachází velká škála výrobců trezorů. My vám pomůžeme vybrat ten správný. Trezory se dělí podle bezpečnostní třídy. Tu ideální vám pomůže vybrat váš zkušený zámečník. V dnešní době neznamená trezor přehnaný luxus, ale zajistí vám bezpečí vašeho majetku, cenností, financí a důležitých dokumentů.

    • Zabouchnuté dveře u auta

I dveře u auta si může zabouchnout každý z nás. Klíčky zůstali na sedačce a vy nevíte, jak se dostanete dovnitř. Sami se do toho rozhodně nepouštějte. Šetrně dveře otevřeme bez porušení zámku.

Zámečnictví BRNO

Kontaktujte nás, rádi k vám přijedeme a problém vyřešíme v rychlém čase a s velkou opatrností.