Rychlé otevření zabouchnutých dveří

Služby zámečníka potřeboval asi někdy každý z nás. Je to chvilka nepozornosti a dveře se vám zabouchnou i s klíčem uvnitř domu.

Právě pro takové případy je tu pro vás Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka.

Jsme tu pro vás NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám zavolat a po Brně jsme schopni vám přijet pomoci do 30 minut. Jedná-li se o zakázku mimo Brno, pak záleží na vzdálenosti a dopravní situaci.

Zámečnické služby, které nabízíme

    • Otevření zabouchnutých dveří

K problému otevírání zabouchnutých dveří vyjíždíme nejčastěji. Je to pro nás úkol na pár minut, než se dostaneme k vám do bytu nebo domu. Při otevírání vašich dveří se snažíme postupovat nadmíru šetrně, abychom nepoškodili dveře ani zámek. Umíme otevřít každý zámek i dveře od vašeho bytu, domu nebo jiného objektu, třeba kanceláře.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Pokud se chcete cítit bezpečně ve svém domě, stačí nás kontaktovat a my vám dodáme a namontujeme bezpečnostní dveře i zámky, protože vaše bezpečí je pro nás nejdůležitější. Bezpečnostní dveře navíc nabízí i protipožární, protihlukovou ochranu apod. Profesionální výběr a montáž dveří nechte na odbornících, rozhoduje zde, zda jsou dveře vhodné do exteriéru nebo interiéru, typ zamykání dveří a jiné. Ke dveřím nabízíme také bezpečnostní kukátko, bezpečnostní zárubně, bezpečnostní vložka a kování, bezpečnostní řetízek.

    • Otevírání aut

Tak jako klíče od domu, tak i klíče od auta se mohou snadno zabouchnout. I s tím vám ochotně pomůžeme. Zavolejte nám a my k vám přijedeme, dveře od auta odemkneme bez poškození a vy navíc nebudete muset shánět odtahovou službu a nechávat si udělat nový klíč.

    • Instalace panikových zámků

Panikové zámky se většinou používají ve větších objektech, jako jsou nákupní centra, nemocnice. Instalují se především k únikovým východům, aby jejich otevření bylo rychlé.

    • Ostatní služby, které nabízíme:

Nabízíme toho mnohem víc, například otevírání trezorů, opravy a výměny zámků, výrobu klíčů, systém generálního klíče, výroba mříží na okna a dveře a jiné.

Jsme tu jen pro vás

Hledáte-li spolehlivého zámečníka, který je navíc u vás do 30 minut, je tu právě pro vás Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka, tak nás neváhejte kontaktovat.