Rychlá výměna zámků v Brně

Výměnu zámků vám udělá každý šikovný zámečník. Ale jen ten profesionálnější a zkušenější vám nabídne i služby navíc.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka nabízí svým klientům kvalitně odvedenou práci v extra rychlém čase. Pro své zákazníky jsme tu NONSTOP, což znamená 7 dní v týdnu 24 hodin denně, ve dne v noci. Stačí zavolat a my jsme schopni k vám dorazit do 30 minut po Brně. Jsme k dispozici i mimo Brno, jen dojezdový čas se může lišit, díky vzdálenosti nebo dopravní situaci.

Jaké služby tedy nabízíme?

Záleží nám velice na našem spokojeném zákazníkovi, proto je naše spektrum služeb široké. Stává se velmi často, že nejvíce vyjíždíme k zabouchnutým dveřím, které bez poškození a rychle dokážeme otevřít. Další služby zámečníka jsou:

    • Výměna zámků

Ztratili jste klíče nebo si jen přejete vyměnit zámek z důvodu nových nájemníků? I takové situace dokážeme zvládnout. Na počkání vám zámek vyměníme, bez sebemenšího poškození a namontujeme nový. Rádi vám doporučíme i zámek bezpečnostní, který v naší nabídce také najdete.

    • Odemkneme dveře u auta

Tak jako zabouchnuté klíče od bytu, tak i klíče od auta snadno zabouchnete a auto se vám samo zamkne. Ušetříme vám spoustu času a peněz za volání odtahové služby a řešení nového klíče. Bezpečně se dostaneme do vašeho auta, které vám bez problému otevřeme v krátkém čase.

    • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Bezpečnostní dveře a zámky jsou nezbytné pro vaši ochranu a pocitu bezpečí vás i vašeho majetku. Zloději si na vaše dveře jen tak netroufnou, raději si vyberou snadnější cíl, protože bezpečnostní dveře nejdou jen tak vykopnout. Mají i jiné výhody, existují bezpečnostní dveře s protipožární ochranou nebo protihlukové apod.

    • Ostatní služby, které nabízí Zámečnictví Brno

Mimo jiné nabízíme i odemčení vašeho trezoru, pokud jste zapomněli jeho číselnou kombinaci nebo ztratili klíče. Vyrábíme ochranné mříže na okna nebo dveře, takže zloději nemají žádnou šanci. Pro malé i velké společnosti nabízíme systém generálního, hlavního i skupinového klíče a mnoho dalšího.

Jsme tu pro vás NONSTOP

Kontaktujte nás, a my vám přijedeme pomoci do 30 minut po Brně. Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka je tu jen pro vás.