Potřebujete opravit dveře nebo zámky po vloupání?

Stali jste se obětí vloupání a máte rozbité dveře nebo zámky? Jde o nemilou záležitost, která vás zasáhne, říkejte si hlavně, že se nikomu nic nestalo.

Jak se vypořádat s následky vloupání?
Jednoznačně je zapotřebí si nechat opravit dveře a poškozené zámky. Jste-li z Brna a širšího okolí, pak se s důvěrou obraťte na Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka.

Zámečnictví Daniela Kozubíka má sídlo v Brně, dojede však i do širšího okolí Brna. Své služby poskytuje 7 dní v týdnu, v jakoukoliv denní či noční hodinu za velmi příznivé ceny.

Opravy po vloupání

Pro bezpečnost vaši i vaši rodiny udělejte maximum. V prvé řadě je zapotřebí opravit napáchané škody, které způsobily zloději, to znamená opravit dveře a zámky. V druhé řadě se zamyslete, jestli by nebylo vhodné pořídit si kvalitní bezpečnostní dveře.

Od zavolání u vás bude profesionální zámečník do 30 minut v rámci Brna, v okolí Brna bude záležet na dopravní situaci. Nemusíte se ale bát, rozhodně vás nenecháme zbytečně čekat.
Náš zámečník vyhodnotí míru poškození a doporučí buď opravu nebo raději výměnu.

Jednoduchá oprava zámku po vloupání zabere maximálně několik málo minut, bude-li potřeba výměna, domluvíte si podrobnosti a můžete zvážit i míru bezpečnosti. Bezpečnostní zámky včetně dveří odradilo již nejednoho zloděje. Vyhněte se pro příště této nepříjemné situaci, jakou vloupání bezesporu je!

Vloupání do nezabezpečených objektů (ať už soukromých nebo komerčních) je pro zloděje velmi usnadněno právě obyčejnou zámkovou vložkou nebo obyčejnými dveřmi. Zabránit úspěšnému vyloupení objektu v mnoha případech mohou zabránit bezpečnostní prvky, volejte proto Zámečnictví Daniela Kozubíka na telefonním čísle 603 704 456.

Jaké bezpečnostní prvky zvolit?

Před krádeží mohou ochránit 3 základní bezpečnostní prvky, a těmi jsou:

  • bezpečnostní zámky
  • bezpečnostní dveře
  • mříže na okna či dveře

Se vším vám poradí Zámečnictví Daniela Kozubíka.