Pomoc s výběrem a montáží trezoru

Vybrat si kvalitní a spolehlivý trezor není jako jít si koupit chleba do obchodu. Na jeho výběru velmi záleží.

Je potřeba zohlednit několik faktorů, které vám pomohou s jeho výběrem. Nejprve je zapotřebí kontaktovat odborníky, kteří vám rádi pomohou. Nejen s výběrem ideálního trezoru, ale také vám ho pomohou nainstalovat. Může se také stát, že zapomenete přístupové heslo nebo klíče k trezoru, i s tím vám ochotně poradí odborníci. Na českém trhu existuje velké množství výrobců i prodejců.

Jak vybrat ten správný trezor?

Jako první si musíte zvolit, na co chcete trezor používat. Má ochránit vaši hotovost, elektroniku, šperky, zbraně nebo jiné cennosti? Trezor to vše dokáže ukrýt před případnými zloději nebo dokonce požárem.

V dnešní době nepředstavuje trezor žádný luxus. Je potřeba téměř v každé domácnosti nebo kanceláři. Je tou správnou volbou ochrany vašeho majetku. Trezor ve firmách představuje leckdy existenční otázku. Jsou v něm ukryty především firemní dokumenty, elektronická data nebo firemní finance, které se nemůžou povalovat jen tak na stole.

Trezor vám vydrží několik generací. Je na místě proto zvážit kolik do trezoru investovat a jaký si vybrat. Trezory se vyrábí dle bezpečnostní certifikací dle normy VDMA a dle normy EURO / VdS.

Jestliže si přejete mít trezor pojištění, stejně jako pojištění domácnosti, obraťte se nejdříve na svou pojišťovnu. Některé mají různé požadavky na vlastnosti trezorů.

Kde trezor uschovat?

Už při samotném výběru trezoru, si musíte dobře rozmyslet, kam ho chcete umístit. Vybrat si můžete buď z trezoru, který se dá zazdít nebo nábytkového trezoru. Trezory na zazdění by měli mít z každé strany minimálně 10 cm betonu. Nábytkové trezory si můžete umístit např. do skříně nebo kdekoliv v prostoru.

Pořídíte-li si trezor do firmy, který bude mít hmotnost menší než 300 kg nebo pro soukromé účely o hmotnosti menší než 200 kg, musí být pevně, odborně ukotven.

Co vše nabízí Zámečnictví Brno?

Mimo prodeje a instalování trezorů, pro vás zajistíme také jiné služby, např. otevření zabouchnutých dveří, otevírání aut, zámků, výměna a opravy zámků, výroba klíčů, výroba mříží, montáž bezpečnostních dveří a zámků.

Profesionálně se o vás postará Zámečnictví Brno – Daniel Kozubík

Neváhejte se na nás obrátit, jestliže potřebujete poradit s výběrem nebo montáží trezoru. Může se také stát, že zapomenete číselnou kombinaci k trezoru. Kontaktujte nás, my vám trezor přijedeme otevřít.