Otevření zámku bez klíčů

nouzove oteviraniUrčitě to znáte také. Ráno spěcháte do práce, musíte odvést děti do školy, řešíte soustu dalších věcí.

Konečně jste na odchodu, zabouchnete dveře od bytu a v tu chvíli začnete pátrat po tom, jestli máte klíče. V tom lepším případě klíče najdete třeba v kapse, v tom horším zjistíte, že jste si je zabouchli doma.
Také jste se do takové situace někdy dostali? Pak nám dáte jistě za pravdu, že v tom případě je vždy dobré vědět, na koho se obrátit. Jste-li z Brna a okolí, pak neváhejte a kontaktujte zámečnictví Daniel Kozubík v Brně.

Naše firma Vám nabízí profesionální služby v oblasti zámečnictví v Brně a okolí. Bohaté zkušenosti máme nejen v otevírání zámků bez klíčů, ale i ve výrobě klíčů náhradních nebo ve výrobě nových zámků. Samozřejmostí je také možnost instalace bezpečnostních dveří, zárubní, bezpečnostních vložek a kování, či jiných zámečnických prvků ale také opravy zámků a dveří poškozených v důsledku vloupání.

Otevření zámku – zámečnická pohotovost

Zámečnictví Daniel Kozubík Vám je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Po Brně Vám garantujeme příjezd do 30 minut, v okolí Brna závisí dojezd na aktuální dopravní situaci.

Pokud si zabouchnete klíče od bytu či od auta nebo se dostanete do podobné nepříjemné situace a nemáte na blízku někoho, kdo by měl náhradní klíče, vždy je nejlepším řešením zavolat na pomoc profesionály.
Náš rychlý příjezd oceníte zejména ve chvíli, kdy Vám za dveřmi bytu zůstane třeba malé dítě nebo zrovna vaříte oběd. Doporučujeme Vám, abyste se do otevírání dveří bez klíčů nepouštěli sami. S největší pravděpodobností nebudete úspěšní a ještě si dveře nebo zámek poškodíte. Přivolání zámečnické pohotovosti Vám tak ušetří čas i peníze, které byste vynaložili na opravu poškozených dveří či zámků.

Buďte připraveni a preventivně si do svého telefonu uložte telefonní číslo 603 704 456. V případě potřeby volejte Zámečnictví Daniel Kozubík Brno NON STOP nebo nám napište přes kontaktní formulář. Využít můžete i náš e-mail dankozubikmail.com. Rádi Vám poskytneme rychlou a profesionální pomoc nebo zodpovíme jakékoliv otázky.