Otevření automobilu bez poškození

Nejednomu z nás už se stala situace, kdy nešlo se dostat do auta. Ať už jste si zabouchli klíče v autě, zlomil se klíč ve dveřích nebo byla špatná elektroinstalace.


Důvodů, proč se nemůžete dostat do auta je celá řada – vybitá baterie, závada v elektroinstalaci, zlomený či ztracený klíč, zamrzlý zámek a podobně. Nepropadejte panice a myslete pozitivně. S otevřením auta vám pomůže zkušený zámečník.

Pakliže se dostanete do situace, kdy potřebujete pomoci s otevřením auta, je dobré vědět, na koho se obrátit. To vám totiž ušetří spoustu času.
Z našich mnohaletých zkušeností radíme našim klientům, aby se bez zkušeností nepokoušeli se do auta dostat sami. Ve většině případů dojde k poškození zámků nebo dveří auta a auto zůstane stejně zavřené.

Zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně

Naše zámečnictví poskytuje zámečnické služby již mnoho let. Mezi služby spadá i otevření auta, a to bez jakéhokoliv poškození. Dále pak:

  • opravy po vloupání
  • montáž bezpečnostních zámků a dveří
  • výroba klíčů
  • prodej a montáž trezorů
  • instalace panikových zámků
  • systém generálního klíče

Přijedeme do 30 minut od zavolání po Brně do všech městských částí, v širším okolí závisí doba dojezdu na aktuální dopravní situaci.

Otevírání aut

Otevřeme zámky aut všech značek. Nezaleží na tom, zda jde o moderní automobil nebo o léty prověřený vůz. Spolehnout se na nás můžete i u dodávek, obytných přívěsů, vozíků i úložných boxů. Před samotným nouzovým otevřením si ale potřebujeme ověřit, že je vůz opravdu váš.

Nerozbíjíme okna ani neničíme zámky. Auto otevřeme vždy do několika minut bez poškození. V případě zlomeného klíče jsme schopni i zámek vyměnit.

V případě potřeby kontaktujte zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně

Vždy je dobré vědět, na koho se obrátit v neočekávané situaci. V případě zabouchnutých dveří nebo nemožnosti zámek otevřít, volejte profesionálního zámečníka. Kontaktujte zámečnictví Daniela Kozubíka na telefonním čísle 603 704 456.