Otevřeme trezor NONSTOP

otevirani safuVykrást mohou v dnešní době jakýkoliv objekt, zloději jsou vynalézavý a dostanou se lehce do každého bytu či domu. Chraňte svůj majetek tím, že si pořídíte kvalitní trezor, který můžete schovat a zloději si ho ani nevšimnou.

Dávno se nejedná o výsadu bohatých lidí. Je to majetek, jako každý jiný. Můžete v něm uschovat šperky, finanční hotovost, ostatní cennosti, důležité dokumenty, zbraně, vzácné obrazy apod. Nemusíte už schovávat peníze pod koberce nebo pod matrace, což je první místo, kam se zloděj podívá.

 

Druhy trezorů

Klienti si mohou vybrat z velkého množství trezorů, člověk se v nich na začátku nemusí ani vyznat. Proto jsme tu my, Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka. Rádi vám poradíme s výběrem trezoru, který ochrání veškerý váš majetek.

    • Nábytkový trezor

Jak už název napovídá, jedná se o trezor nábytkový, který nahradí jeden kus nábytku. Můžete ho postavit k obývací stěně nebo jen tak, do prostoru. Trezor se může přidělat přímo do stěny nebo nechat stát na podlaze. Na výběr máte dva druhy zámků, buď mechanický nebo elektrický.

    • Stěnové trezory

Pokud hledáte trezor, který bude pro lupiče dokonale schován, je to právě stěnový trezor, který se zabuduje do zdi. Můžete jej schovat za obraz nebo nějaký nábytek, takže bude pouhým okem neviditelný. Než si ale takový trezor pořídíte, musíte si určit dokonalé místo, kam ho umístit. Trezor se betonuje a vrstva okolo a za ním musí být minimálně 100 mm. Trezor musí splynout ze zdí a být v dokonalé linii s omítkou.

Výběr trezoru

V první řadě si musíte říct, na co chcete trezor využít. Zda do něj uschováte finance nebo cenné obrazy. Podle toho se určí velikost trezoru. Dalším kritériem pro výběr trezoru je bezpečnostní certifikace. Ta je dána normami EN 1143-1 a EN 14450. Je vhodné nahlásit ve své pojišťovně, u které máte pojištěný byt či dům o jeho pořízení. Tam vám ho pojistí jako pojištění domácnosti. Kritéria na pořízení trezoru se mohou u různých pojišťoven lišit, proto si to raději zjistěte ještě před samotným nákupem.

Poradíme vám s výběrem trezoru i jeho otevřením

Trezor vybereme k vaší spokojenosti, aby vám dlouho a dobře sloužil. Mimo výběru vám i rádi trezor nainstalujeme a pokud se vám někdy stane, že od něho ztratíte klíče nebo zapomenete přístupové heslo, nezoufejte a kontaktujte zámečnictví Brno Daniela Kozubíka., pomůžeme s jeho otevřením