Otevřeme rychle zabouchnuté klíče v autě

Byli jste už někdy v situaci, kdy jste spěchali domů, běželi k autu a zjistili jste, že nemáte klíče od auta?

Ztracené nebo zabouchnuté klíče od auta jsou vždy nepříjemnou záležitostí, zvláště pak v případě, že spěcháte.

Jste-li z těch šťastných, že se vám tato situace ještě nikdy nepřihodila, pak vám gratulujeme. Nicméně pokud jste z Brna a okolí a čtete tento článek, uložte si telefonní číslo 603 704 456,díky kterému si přivoláte pomoc renomovaného zámečníka pro případ nouzového otevření dveří.

Zámečnictví Daniela Kozubíka

Naše zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně nabízí kompletní a profesionální služby zámečníka. Jsme malé zámečnictví, zato však precizně odvádějící práci s minimálními náklady na administrativu, proto jsou naše ceny ve srovnání s konkurencí nízké. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků a dobře a rychle odvedená práce.

Zabouchnuté klíčky v autě

Zabouchnete-li si klíčky v autě, otevřeme vám je během několika málo minut bez jakéhokoliv poškození zámku. Říkáte si, že máte centrální zamykání a zabouchnuté klíčky se vás netýkají? I centrální zamykání má své nevýhody a dokáže své majitele pěkně potrápit.
Zkrátka trápení s otevřením automobilu může potrápit kdekoho, proto si raději již nyní uložte kontakt na zámečnictví Daniela Kozubíka z Brna.

Od přivolání pomoci do příjezdu k vám po Brně garantujeme 30 minut, v okolí Brna se může dojezdový čas lišit v závislosti na dopravní situaci. Nikdy však nenecháme zákazníka zbytečně dlouho čekat.

Další služby zámečníka

Mimo standardní služby zámečníka jako jsou:

  • opravy zámků
  • montáže bezpečnostních dveří a zámků
  • výroba kopií klíčů
  • výroba a montáž mříží do oken
  • montáž trezorů
  • systém generálního klíče
  • opravy po vloupání

poskytujeme i zámečnickou pohotovost. Přijedeme k vám v případě nouze 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Máte-li jakékoliv dotazy, navštivte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 603 704 456, budeme se vám rádi plně věnovat!