Odborná výměna zámků

Každý občas potřebuje služby zámečníka. Ty nejkvalitnější služby za přijatelnou cenu vám poskytne Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka.

Může se vám stát, že jednoho dne přijdete domů a váš byt nebo dům bude vykradený a zámek nenávratně poškozený. Pak je ten správný čas zavolat svému zámečníkovi. Přijedeme k vám a zámek v pohodlí vašeho domova vyměníme za nový.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka poskytuje služby zámečníka svým zákazníkům NONSTOP. Jsme tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu. Po Brně vám přijedeme pomoci do 30 minut. Pokud se jedná o zakázku mimo Brno, tak se dojezdová vzdálenost může lišit.

Předejít vloupání a výměně zámků se dá snadno, a sice pořídit si bezpečnostní dveře i zámky. Ochrání nejen vás, ale i váš majetek. Pro úspěšnou ochranu doporučujeme dokoupit bezpečnostní zárubně, bezpečnostní kukátko, bezpečnostní řetízek nebo chráněný profil klíče.

Nabízíme i jiné služby

Naše nabídka služeb je velmi pestrá. Nejdůležitější prioritou je pro nás spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet.

Mimo výměny zámků v naší nabídce najdete také:

    • Otevírání zabouchnutých dveří

Otevírání zabouchnutých dveří patří k nejčastějším výjezdům našeho zámečnictví. Jsme tu pro vás v případě, že jste si dveře zabouchli, ztratili klíče od bytu nebo domu, zapomněli zasunuté klíče v zámku nebo nechali klíče v zámku.

    • Otevírání zamčeného auta

Klíče v autě se vám zabouchnout tak snadno jako klíče od bytu. Přijedeme na místo a snadno a rychle se dostaneme do vašeho zamčeného auta, navíc bez sebemenšího poškození.

    • Odemčení trezoru

Zapomněli jste heslo nebo číselný kód k vašemu trezoru? Ani to pro nás není žádný problém.

    • Systém generálního, hlavního a skupinového klíče

Také pro firemní zákazníky máme zajímavé služby. Jedná se o přístupy pro zaměstnance do určitých místností ve firmě.

Zámečnické služby pro vás

Kontaktujte nás my vám ochotně pomůžeme ve chvílích kdy to budete nejvíce potřebovat. Jsme zde pro vás NONSTOP.