Ochrana před vykradením - mříže na okna

Ochrana svého majetku a sebe sama je velmi důležitá, člověk se chrání od nepaměti. V dnešní době je už zcela normální pořídit si ke svému domu bezpečnostní dveře a zámek nebo trezor na cennosti.

Dalším oblíbeným bezpečnostním prvkem jsou mříže na okna a dveře. Mříže na okna a dveře mají hlavně bezpečnostní funkci, ale mohou mít i estetickou. Využívají se hojně zejména u chat, chalup a jiných objektů, které jsou přes týden bez dozoru. Jsou součástí také balkónů a oken, bydlíte-li v přízemí, kde by vás snadno mohl navštívit nečekaný zloděj.

Zámečnictví Brno – Daniel Kozubík spolupracuje se spolehlivým dodavatelem, který přijede přímo k vám, vše zaměří, vyrobí a namontuje. My na to budeme precizně dohlížet. Hlavním cílem pro nás je spokojený zákazník, takže vše zrealizujeme podle vašeho přání.

Mříže mohou vypadat na vašich oknech nebo dveřích velmi elegantně. Pomůžeme vám vybrat správný vzhled pro váš objekt. Záleží nám na tom, aby mříže plnili též estetickou funkci a byly v souladu s celkovým vzhledem stavby.

Pokud se rozhodnete pro výrobu mříží od nás, tak si můžete vybrat z různých materiálů s různou povrchovou úpravou, kdy se jedná o barvy, patinu nebo žárové pozinkování. Mříže vyrábíme v mnoha provedeních.

Co vše ještě nabízí zámečnictví Brno – Daniel Kozubík?

Svým zákazníkům se snažíme maximálně vyhovět a proto jsme zde 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Naše dojezdová doba je po Brně 30 min. Pokud se jedná o vzdálenější oblasti, dojezdová doba je závislá na dopravní situaci a vzdálenosti od města. Nabízíme toho ale mnohem více, nejen ochranu vašich dveří a oken v podobě mříží.

  • Otevření zabouchnutých dveří
  • Montáž bezpečnostních dveří a zámků
  • Systém generálního klíče
  • Panikové zámky
  • Otevírání trezorů
  • Výměna a opravy zámků a mnoho dalšího

Ochrana majetku kvalitními mřížemi

Rozhodli jste se ještě více zabezpečit sebe a váš majetek? Už jen stačí nás kontaktovat a my vám ochotně zodpovíme vaše případné dotazy a přijedeme k vám si vše naměřit.