Nové zámky včetně kopie klíčů

Sháníte spolehlivého zámečníka, který vám v rychlém čase dokáže vyměnit zámky včetně kopie klíčů? Zámečnické služby nabízí také zámečnictví BRNO Daniela Kozubíka.

Pro své zákazníky jsme zde NONSTOP - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Zavolejte nám a my k vám dojedeme do 30 minut po městě Brno. Bude-li se jednat o vzdálenější místo, může se dojezdová doba lišit.

K nejčastějším zámečnickým službám patří právě prodej zámků a klíčů a kopie klíčů. Vyrobíme klasické i bezpečnostní klíče k různým objektům, ať už se jedná o soukromé prostory, jako jsou domy, byty, garáže nebo veřejné či firemní prostory. Můžete k nám přijít s originálním klíčem a my vám k němu vytvoříme kopii. Pokud se bude jednat o bezpečnostní klíč, musíte k němu mít speciální kartičku, jinak by nebyla kopie klíče možná.

Nabídka zámečnických služeb

    • Otevírání trezorů

Máte své cennosti schované v trezoru, ale nemůžete se k nim dostat, protože jste zapomněli číselný kód nebo od něj ztratili klíč? Zajišťujeme též nouzové otevírání trezorů. Naše zkušenosti jsou natolik rozsáhlé, že vám trezor otevřeme bez poškození. Sami se do jeho otevření rozhodně nepouštějte, mohli byste jej trvale poškodit. Poté vám pomůžeme nastavit nový kód nebo zhotovíme klíč nový.

    • Instalace panikového zámku

V našem portfoliu služeb naleznete také prodej a instalaci panikových zámků. Ty se používají v místech, kde jsou nakázány zákonem, jako jsou například únikové východy, dále k rychlému otevření v nemocnicích, školách a v ostatních veřejných budovách. Stačí stiskem kliky rychle a bezpečně otevřít dveře. Nemusíte mít po ruce žádný klíč.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Nabízíme profesionální montáž i prodej bezpečnostních zámků a bezpečnostních dveří BEDEX. Zamezíte tak případnému vloupání do vašeho objektu. Bezpečnostní dveře se liší podle bezpečnostní třídy a jsou certifikované podle normy. Zaručují vaše maximální bezpečí.

    • Ostatní služby

Mezi další služby, které svým klientům poskytujeme, jsou především: oprava dveří po vloupání, oprava zámků, výměna zámků, instalace mříží na okna a dveře, otevírání zabouchnutých dveří u domů i aut, apod.

Rádi byste si pořídili nový zámek?

Kontaktujte nás, společně se domluvíme na podrobnostech a vyrazíme do 30 min k vám. Záleží nám na každém zákazníkovi, jsme zde pro vás NONSTOP.