Nevrátil vám někdo klíče? Vyměňte zámek.

Máte chatu nebo objekt k pronájmu a bohužel vám někdo zapomněl vrátit klíče?

Mohlo se tak stát omylem, ale bohužel i záměrně. Nenechávejte věci náhodě a raději si nechte vyměnit zámky.

Zámečnictví Daniela Kozubíka má s výměnou zámků mnohaleté zkušenosti. Nejen výměna zámků je v jeho portfoliu služeb, dále nabízí:

  • montáž bezpečnostních dveří a zámků
  • otevírání zabouchnutých dveří
  • oprava zámků
  • výroba klíčů
  • otevírání trezorů
  • mříže do oken
  • a další

Veškeré služby tohoto zámečnictví lze poskytnout i nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Výměna zámků zabere zkušenému zámečníkovi jen malou chvilku, proto je lepší opravdu k této činnosti přizvat odborníka než abyste výměnu prováděli sami a strávili s tím třeba i několik hodin. Montáž zámků, zvláště pak bezpečnostních, je pro někoho, kdo s tím nemá zkušenosti, dosti náročná práce. Při neodborné montáži se může dokonce nevědomky i zámek poškodit.
K tomu všemu si od nás můžete vybrat bezpečnostní zámky značek Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Mul-T-Lock, Hobes a Richter a zajistit si tak opět klidný objekt pro další pronájem.

Je objekt velký a postrádáte více klíčů? Co takhle se zamyslet na pořízením systému generálního a hlavního klíče?
Generální klíč funguje tak, že správce systému má jeden klíč, kterým otevře celý objekt. Pak jsou podřízené klíče, které otevřou jen jednotlivé dveře. Díky tomu budete moci k pronájmu poskytovat jen určité klíče.

Výměna zámku snadno a rychle

Kontaktujte naše zámečnictví v Brně, po telefonické domluvě jsme schopni k vám dorazit do 30 minut po městě Brno. Jsme zde pro své zákazníky NONSTOP, a to 7 dní v týdnu. Naše portfolio služeb je opravdu rozsáhlé. Otevíráme nejen zabouchnuté dveře, ale také nouzově odemkneme trezor, instalujeme panikové zámky nebo pro vás zrealizujeme systém generálního klíče.