Někdy se vyplatí koupit nový zámek než ho opravit

Přišli jste domů a našli své dveře vykopnuté a zámek poškozený? Pravděpodobně vás navštívil zloděj. Ale co teď, zavoláte spolehlivého zámečníka, který zhodnotí, jak na tom zámek je.

Pokud to nebude problém, zámek snadno opraví na místě, ale někdy se může stát, že je zámek tak poškozený, že se vyplatí zainvestovat do nového, než si nechávat opravovat ten rozbitý.

Zámečnictví Daniela Kozubíka je pro své klienty otevřeno NONSTOP 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Po městě Brně jsme schopni dojet k zakázce do 30 minut. Jedná-li se o vzdálenější místo mimo Brno, může se dojezdový čas lišit.

Oprava zámku nebo jeho výměna je častý důvod našich výjezdů k zákazníkům. Vyrábíme klasické nebo bezpečnostní klíče, které se používají do různých prostor, jako jsou domy, byty, garáže, veřejné prostory nebo různé firmy. Jednoduše přijdete k nám s originálním klíčem, kdy vám vyrobíme kopii klíče. Pokud se jedná o bezpečnostní klíč, tak k němu musíte mít i speciální kartičku, jinak by kopie klíče nemohla být uskutečněna.

Nabídka ostatních služeb

    • Otevírání trezorů

Ztratili jste klíče od svého trezoru nebo zapomněli číselnou kombinaci? Zámečnictví Daniela Kozubíka zajišťuje pro své klienty též nouzové otevírání trezorů. Snažíme se vždy trezor otevřít opatrně bez poškození. Pokud se rozhodnete otevřít si trezor svépomocí, může to mít nedozírné následky na jeho další používání nebo jej můžete trvale poškodit. Až se dostaneme do vašeho trezoru, zadáme vám nový přihlašovací kód nebo vyrobíme klíč.

    • Instalace panikového zámku

Naše nabídka služeb je široká, naleznete v ní i výrobu a instalaci panikových zámků, které se používají převážně u únikových východu ve veřejných prostorách, v nemocničních zařízeních, ve školách apod. Jde o systém, kdy stačí stisknout panikovou kliku a dveře se vám otevřou bez použití klíče.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Ochrana majetku začíná u dveří, proto má naše zámečnictví v nabídce prodej a montáž bezpečnostních dveří a zámků. Záleží nám na každém z vás, abyste se cítili v bezpečí. Montujeme dveře značky BEDEX, které zaručují maximální ochranu před případnými zloději.

Když už výměna zámku není možná, vyrobíme vám zámek nový

Kontaktujte nás, a my vám rádi se vším poradíme nebo vyřešíme váš problém s rozbitým zámkem. Jsme zde pro vás NONSTOP, takže vám můžeme pomoct kdykoliv.