Mříže do oken s atypickými rozměry

Rádi byste si dokonale ochránili svůj majetek? Bydlíte v přízemí domu a bojíte se nemilé návštěvy v podobě zlodějů?

Investujte své peníze efektivně a nedejte šanci zlodějům. Pořiďte si kvalitní mříže do oken a zabezpečte vás a váš majetek.
Na českém trhu si můžete vybírat z různých druhů mříží, které budou splňovat jak funkci ochrannou, tak i estetickou. Máte-li nezvyklá okna, tak brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka pro vás zajistí výrobu atypických mříží na vaše okna či dveře. Náš dodavatel nabízí ochranné mříže, brány s pojezdem nebo bez.

Mříže na okna od našeho spolehlivého dodavatele můžete vybírat z různého designu, z různého materiálu či v různé povrchové úpravě. Nabízíme barevná provedení, patinu nebo žárově pozinkované mříže. Hlavním cílem zámečnictví Daniela Kozubíka je spokojený zákazník.

Přijedeme přímo do daného objektu, kde se mříže budou instalovat. Vše spolehlivě zaměříme, vyrobíme a dosadíme na okna. Budeme se snažit mříže zakomponovat do oken tak, aby celkově ladili se vzhledem stavby.

Jak jinak zabezpečit svůj domov?

Váš majetek můžete chránit více způsoby, nejen se spoléhat na zamřížované okno. Zámečnictví v Brně má v nabídce i ostatní bezpečnostní prvky, které budou chránit vás i váš domov. Patří mezi ně například:

  • bezpečnostní fólie do oken
  • bezpečnostní kování
  • bezpečnostní kování a zárubně
  • bezpečnostní dveře
  • bezpečnostní zámky

Rolovací mříže

Nemusíte mít na svém okně pevnou mříž, ale můžete se rozhodnout pro rolovací variantu. Oblibu si získali především u malých i velkých obchodů, ale rozhodně si najdou i své oblíbence u majitelů bytů a domů. Zhotovíme vám mříže na míru přesně podle vašich požadavků. Můžete je ovládat buď elektrickým ovládáním či manuálním ovládáním. Jediná nevýhoda u rolovací mříže je v tom, že se musí namontovat nad okno tzv. kapsa, do které se bude mříž rolovat.

Ostatní služby

Zámečnictví BRNO nabízí svým zákazníkům i jiné služby: výměnu zámků, otevírání zabouchnutých dveří u auta, otevírání zabouchnutých dveří, otevírání trezorů, opravy zámků po vloupání, instalace panikových zámků, systém generálního klíče, montáž bezpečnostních dveří nebo zámků. Pro své zákazníky jsme tu NONSTOP s dojezdovou vzdáleností po Brně, která je pouhých 30 minut.

Pořiďte si mříže do oken

Rozhodli jste se pro mříže do oken, ale vaše okna mají atypický rozměr? Pro nás žádný problém. Stačí nás kontaktovat a my k vám přijedeme vše zaměřit.