Mříže do oken na míru

Bezpečnost je důležitá snad pro každého z nás. Řešíte důkladné zabezpečení svého domu, bytu nebo firmy?

Prvním krokem by měly být kvalitní bezpečnostní dveře a zámek. Pro ještě důkladnější zabezpečení si můžete nechat zhotovit mříže do oken na míru.

Mříže na míru ale neseženete na každém rohu, proto je vhodné zajistit si profesionály na výrobu mříží. Jste-li z Brna a okolí, pak vám s výrobou mříží pomůže brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka.

Naše zámečnictví Daniel Kozubík provádí kompletní služby zámečníka včetně výroby mříží.

Mříže do oken

Pro pocit bezpečí je vhodné opatřit okna mřížemi. Zhotovíme pro vás na míru kvalitní, pevné a velmi odolné ochranné mříže. Nabízíme několik standardních rozměrů a provedení, avšak jsme schopni mříže přizpůsobit individuálním požadavkům každého našeho zákazníka včetně kovaných prvků.

Navrhneme pro vás i opravdu robustní systémy ochrany oken i dveří. Ve spolupráci s naším obchodním partnerem uděláme maximum pro zabezpečení vašeho objektu, ať už jde o dům nebo firmu.

U výroby je zapotřebí vhodně upravit povrch. Budou-li mříže v interiéru, postačí vypalovaná barva KOMAXIT, dáte-li mříže z venku, doporučujeme je pozinkovat, aby jejich životnost byla opravdu po desetiletí.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, uděláme pro vás maximum. Nač se spokojit se standardem, nechte si vyrobit originál.

Zámečnictví Daniela Kozubíka

Mříže v oknech nebo na dveřích jsou skvělým ochranným prvkem. Proto objednávku neodkládejte a kontaktujte nás.
Kromě výroby mříží provádíme:

  • prodej a montáž trezorů
  • opravy a montáž zámků
  • nonstop nouzové otevírání
  • instalaci panikových zámků
  • výrobu klíčů

Je-li to potřeba a vyžaduje to situace, pracujeme nonstop, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Od zavolání na nic nečekáme a snažíme se k vám dostavit co nejrychleji. Po Brně jsme zpravidla do 30 minut u vás, v okolí pak záleží na dopravní situaci a vzdálenosti.

Ať už nyní řešíte mříže do oken nebo opravu zámku, poznamenejte si naše telefonní číslo 603 704 456 do diáře nebo telefonu. Nikdy totiž nevíte, kdy budete potřebovat osvědčeného a spolehlivého zámečníka.