Máme otevřeno i o svátcích

Užíváte si poklidného Štědrého dne, rozhodnete se jít s rodinou projít a vaše malé děti omylem zabouchnout domovní dveře s klíčem uvnitř domu.

Co dělat teď? Říkáte si, že máte zkažené Vánoce a nedostanete se dovnitř? To je veliký omyl. Brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka je zde pro vás i o Vánocích NONSTOP. Nezáleží na tom, zda je všední den nebo svátek, jsme zde pro své klienty 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Bohatá nabídka služeb

Naše nabídka služeb je opravdu rozsáhlá. Nejen, že jsme schopni vám bez poškození otevřít zabouchnuté dveře, ale také vám namontujeme bezpečnostní dveře a zámky, dostaneme se do zamčeného auta, zabýváme se instalací panikových zámků nebo generálních klíčů. Pokud jste zapomněli číselnou kombinaci k vašemu trezoru, tak my jej bez poškození odemkneme a společně zadáme nové heslo.

  • Montáž bezpečnostních dveří a zámků

Pro své klienty nabízíme montáž kvalitních bezpečnostních dveří, které dokonale ochrání vás, vaši rodinu i majetek. Můžeme jej dodat společně s bezpečnostním zámkem, který nabízíme od značek GUARD, FAB HOBES a RICHTER apod. Pro ještě větší ochranu vám můžeme dodat bezpečnostní kukátko, bezpečnostní řetízek, bezpečnostní kování nebo zárubně.

  • Zamčené klíče v autě

Stejně jako klíče od domu, tak i klíče od auta si můžete zabouchnout v autě a auto se vám zamkne. I nyní pro vás máme řešení, zámek vám spolehlivě a bez porušení odemkneme. Nemusíte tak volat odtahovou službu nebo shánět náhradní klíč.

  • Panikové zámky

Panikový zámek se nejvíce používá u nouzových východů. Je hojně využíván v obchodních domech, v nemocnicích, státních budovách nebo v budovách, kde se srocuje velké množství lidí.

  • Výměna zámků

Navštívil vás nečekaný zloděj a vy byste rádi vyměnili poškozený zámek? Přijedeme přímo k vašim dveřím a zámek vyměníme za nový.

  • Výroba mříží

Mimo montáže bezpečnostních dveří a zámků, vám rádi doporučíme i mříže na okna či dveře. Zvýší se bezpečí vašeho majetku nebo osob.

  • Systém generálního klíče

Systém generálního klíče řeší především vstupy do různých místností ve velkých společnostech. O systém se stará většinou správce budovy, který přidělí různým zaměstnancům vstupy do různých místností.

Zaujala vás nabídka zámečnických služeb?

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy nebo přijedeme přímo k vám a pomůžeme vám s vaším zámečnickým problémem, stačí se na nás obrátit. . Napište nám, zámečnictví Daniela Kozubíka je zde pro vás.