Kvalitní zámky - bezpečnost je velmi důležitá

Máte novou nemovitost a chcete si ji řádně zabezpečit před vloupáním? Zámečnictví Brno Daniel Kozubíka přijede k vám a pomůže vám vyřešit zabezpečení a volbu zámku přímo i s montáží.

Vy ušetříte čas, jelikož se nemusíte o nic starat.

Dle statistik se vloupání nevyhne přes 4500 domácností, které nemají dostateční zabezpečení domu. Zloději vyhledávají takto nedostatečně zabezpečené nemovitosti. Je pro ně značně jednodušší vloupání do nezabezpečeného objektu, vzhledem k jednoduchosti a časové nenáročnosti. Jednoduše řečeno špatné zabezpečení méně práce.

Specializované zámečnictví vám zaručeně kvalitně pomůže

Chcete si pořídit kvalitní zabezpečení? Tak se obraťte vždy na odborníky, kteří vám pomohou zámek a zabezpečení vybrat a odborně vám ho namontují. Při výběru zámečníka dejte vždy na recenze a době jeho působení v obru, které značí jistou kvalitu. Kvalitní zámečník má v nabídce certifikované zámky, které mají dané bezpečnostní kvality.

Jak se dělí certifikované zámky?

Kvalitní zámky jsou rozděleny do 4 tříd bezpečnosti. Vyšší třída odpovídá vyššímu zabezpečení. Veškeré certifikované zámky musí splňovat přísnou normu ČSN P ENV 1627 nebo Národního úřadu práce.

Více druhů zámků zajistí větší bezpečí

Chcete být v pocitu bezpečí, tak se nespoléhejte pouze na bezpečnostní dveře, ale zvolte více bezpečnostních metod. Neznamená to mát spousty klíčů, vystačíte si i s jedním pro všechny zámky.

Poraďte se s odborníkem

Pokud se rozhodnete investovat do kvalitního zabezpečení, tak se vždy poraďte s odborníkem. Kvalitní zámečník vám poradí, jaký bezpečnostní zámek se hodí do vašich dveří a kvalitně vás ochrání. Zajistíte si tak bezpečný domov.

Nenechávejte to jen na zámku

Ke kvalitnímu bezpečnostnímu zámku se také hodí kvalitní bezpečnostní dveře, Pokud to spojíte, tak máte perfektní zabezpečení.

Další doplňky mohou být:

Bezpečnostní kování, bezpečnostní vložky, bezpečnostní řetízky, bezpečnostní zárubně. Toto vše vám zajistí zámečnictví Daniel Kozubík, zámečnictví Brno, které funguje non-stop.