Kvalitní a spolehlivý zámečník Daniel Kozubík

Vždy se hodí mít ve své blízkosti spolehlivého zámečníka, který nabízí své kvalitní služby NONSTOP. Máme pro vás skvělý tip a tím je Zámečnictví Daniela Kozubíka v Brně.


Naše služby nabízíme nepřetržitě – 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Nikdy nenecháme zákazníka zbytečně čekat. Jedná-li se o službu po městě Brno, přijedeme k vám do 30 min od objednání. Bude-li to objednávka mimo město, tak se dojezdová doba může lišit, v závislosti na hustotě dopravy a místě objednávky. I přesto se k vám budeme snažit přijet co nejdříve, abyste se mohli opět vrátit do normálního chodu života a nedělat si starosti například se zabouchnutými dveřmi.

Zámečnické služby

Portfolio zámečnických služeb máme rozsáhlé, od nouzového otevření dveří, přes otevření trezorů až po montáž bezpečnostních zámků a dveří. Nabízíme toho mnohem víc:

    • Nouzové otevření zabouchnutých dveří

Nejčastěji přijíždíme k případům, že si člověk zabouchne klíče uvnitř nebo děti ztratí klíče od bytu a nemohou se dostat dovnitř. Stalo se to jistě každému z nás. Není nic jednoduššího, než zavolat zámečnické služby Daniela Kozubíka. Přijedeme na místo a šetrně dveře otevřeme.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

V dnešní době je na místě chránit sebe a svůj majetek. A kde jinde začít než u vchodových dveří. Pomůžeme vám vybrat takové dveře, které se budou svým designem hodit k vašemu bytu či domu a poradíme vám s bezpečnostní třídou dveří, která je dána normou ČSN EN 1627 a ČSN EN 1630. Přes takové dveře si potom netroufne žádný zloděj. Dodáváme dveře s protihlukovou i protipožární ochranou. Dalšími bezpečnostními prvky může být panoramatické kukátko, bezpečnostní řetízek, bezpečnostní vložka, kování apod.

    • Otevření zabouchnutých dveří u auta

Odemknete auto, hodíte klíče na sedadlo a ještě se pro něco vracíte, když v tom se vám dveře s cvaknutím zamknou. Taková funkce u aut je pro případ, kdybyste ho zapomněli zamknout a odešli od něho. Nesmíte si však nechat klíče uvnitř vozu. I takový problém zvládne zámečnictví Daniela Kozubíka vyřešit. Do auta jsme schopni se dostat bez poškození a v krátkém čase.

    • Oprava dveří po vloupání

Přišli jste ke svému domu a zjistili jste, že máte dveře a zámek nenávratně poškozený? Zavolejte nám a my vám přijedeme zámek i dveře opravit, abyste mohli klidně spát.

Naše zámečnické služby pro vás

Zaujala vás naše nabídka služeb? Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.