Kompletní zámečnické služby v Brně - Daniel Kozubík

Je dobré mít v záloze šikovného zámečníka, který je schopen přijet v brzké době přímo k vám a nabídnout vám profesionální zámečnické služby.

Brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka takové kvalitní zámečnické služby nabízí, a to v rekordně krátkém čase.
Pokud se jedná o objednávku, která se má uskutečnit po městě BRNO, jsme schopni k vám přijet do 30 min od objednání. Má-li se jednat o vzdálenější místo, pak záleží na dojezdové době, která se může lišit dopravní situací, povětrnostními podmínkami a různými jinými vlivy. Rozhodně se budeme snažit být u vás co nejdříve a pomoci vám s vašim problémem.

Nabídka služeb

    • Otevření zabouchnutých dveří

Chybami se člověk učí a u zabouchnutých dveří s klíčem uvnitř to platí dvojnásob. Také se jedná o nejčastější poskytovanou službu v našem zámečnictví. Věřte, že v tom nejste sami a že se to stalo každému. Myslíte na něco jiného a najednou zjistíte, že jste zapomněli klíče doma a dveře jste zabouchli. Nevěšte hlavu, zavolejte svého zámečníka, který hbitě přijede k vám a dveře bez poškození otevře.

    • Bezpečnostní dveře a zámky

Chcete se chránit před případnými zloději bezpečnostními prvky, jako jsou bezpečnostní dveře a zámky. I takovou službu nabízíme a dveře vám rádi namontujeme. Váš hodnotný majetek budete mít chráněný kvalitními dveřmi, přes které se jen tak nějaký zloděj nedostane. Velkou výhodou u bezpečnostních dveří je, že si můžete vybrat dveře protihlukové, protipožární apod. Další bezpečnostní ochranou může být panoramatické kukátko, bezpečnostní řetízek, bezpečnostní vložka, kování a jiné.

    • Otevírání zabouchnutých dveří u auta

Není tomu poprvé, co nám volali klienti, že si zabouchli klíče v autě a auto se jim okamžitě zamklo, než nějak stihly zareagovat. Je to nepříjemné, ale i takový požadavek jsme schopni vyřešit. V krátkém čase se do auta dostaneme, aniž bychom porušili zámek nebo dveře. Nemusíte tak řešit odtahovou službu a pořízení nového zámku u auta.

    • Panikové zámky

Panikové zámky se používají především u nouzových východů a slouží k rychlému otevření dveří, i když je zámek z druhé strany zamknutý. Využívá se hlavně v nemocnicích, ve školách a školkách, v obchodních centrech, nebo v budovách, kde se srocuje větší dav lidí.

Zaujali vás naše služby?

Pokud vás zajímá naše nabídka zámečnických služeb, neváhejte se nám ozvat. Jsme zde pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu.