Je potřeba v domácnosti trezor?

Patříte mezi ty, kdo chtějí mít svůj majetek dostatečně chráněný? Máte doma cennosti v podobě šperků, velké finanční hotovosti nebo cennosti po prarodičích? Pak je pro vás trezor zajisté vhodný.

Stále spousty z nás nechává cennosti a hotovost pod kobercem, ve skříni s šaty nebo dokonce pod polštářem. Myslete ale na to, že zloděj, který se k vám vloupe, půjde prohledat právě tyto místa jako první.
Proto si pořiďte kvalitní trezor, který ochrání váš majetek (ať už se jedná o hotovost, obrazy, šperky nebo zbraň).

Rozhodli jste se pro trezor, nejste ale modří z nabídky na trhu? Pokud jste z Brna a okolí, obraťte se na zkušené zámečnictví Daniela Kozubíka.
Na našem trhu je nepřeberné množství trezorů, my vám doporučíme a případně i namontujeme vhodný trezor právě pro vás.

Trezory

Pro naše zákazníky, poptávající trezory, máme ve své nabídce trezory značky T-SAFE. Tato společnost se specializuje již od roku 1996 na trezory stěnové, nábytkové a bezpečnostní schránky. Nevyberete-li si trezor přímo z jejich nabídky, vyrobí vám ho přesně na míru vašim požadavkům (například trezor pro vhazování peněz, podlahové trezory, atypické trezory…).

Typy nabízených trezorů

    • Stěnové trezory

Stěnový trezor se zazdí do betonové zdi a je téměř nemožné ho v bytě najít. Musí se najít takové vhodné místo, aby betonová vrstva ze všech stran, i ze zadní strany byla 100 mm. Stěnový trezor nesmí přesahovat nebo vybočovat ze zdi, musí být přesně zazděn s linií omítky.

    • Nábytkový trezor

Nábytkové trezory mohou být využity pro uložení peněz, šperků, zbraní nebo důležitých dokumentů, které se nemohou válet jen tak na stole.
Instaluje se buď do stěny, nebo do podlahy a slouží jako další kus nábytku třeba v obýváku. Trezor si můžete nechat nainstalovat buď s elektrickým, nebo s mechanickým zámkem.

Napadlo vás také někdy, co dělat v případě, že ztratíte číselnou kombinaci nebo klíč od trezoru? Naše zámečnictví Daniela Kozubíka vám trezor nejen namontuje, ale také vám zaručí, že v případě potřeby trezor nouzově otevře.

Pořiďte si trezor už jen pro váš klid. Ať nemusíte neustále myslet na to, o co vše byste přišli díky možné krádeži.

Nabídka služeb

Máme pro své zákazníky pestrou nabídku zámečnických služeb. Jde především o nouzové otevírání dveří u bytů či aut, výměnu zámků, otevírání trezorů, otevírání zámků, opravy po vloupání, montáž bezpečnostních dveří a zámků, výroba mříží na okna či dveře, instalaci panikových zámků, systém generálního klíče.