Darujte jako vánoční dárek trezor

Už od dávných dob je pro lidstvo jednou z nejdůležitějších potřeb udržet sebe, své blízké a svoje věci v bezpečí. Jednou z možností, jak docílit pocitu bezpečí jsou bezpochyby bezpečnostní dveře a zámky.

Dalším bodem může být trezor, který můžete věnovat svému muži, taťkovi, tchánovi nebo třeba i tchýni jako originální vánoční dárek.

Pokud někdo z vašich blízkých vlastní cenné věci, jako jsou šperky, umělecká díla nebo třeba zbraně, pak trezor zajisté ocení.

Jaký trezor vybrat?

Při výběru toho správného trezoru je potřeba zohlednit tři základní faktory, a těmi jsou bezpečnost, umístění a velikost a hmotnost. Správný výběr trezoru může být někdy opravdu umění, a proto se můžete obrátit na odborníka.

  • Bezpečnost – jednou z nejdůležitějších věcí u trezoru je míra bezpečnosti, proto vždy zohledněte certifikaci vybraného trezoru
  • Umístění – důležité je i místo, kam bude chtít budoucí majitel trezor umístit (podlaha, skříň, volně stojící, zabudovaný do zdi)
  • Hmotnost a velikost – berte zřetel i na velikost a hmotnost trezoru (není nic horšího než dárek, který se nikam nevejde)

Typy námi nabízených trezorů

Naše brněnské zámečnictví – Daniel Kozubík nabízí tyto typy trezorů:

  • Stěnové trezory – tento trezor se využívá převážně k úschově peněz, cenných papírů, léků, zbraní či drahých šperků. Stěnový trezor je třeba zabudovat přímo do stěny ve vašem domě, a tak nebude nikde překážet.
  • Nábytkové trezory – se využívají k úschově cenností a všeho, co potřebujete do trezoru uschovat. Nábytkový trezor se instaluje do podlahy nebo do stěny.
  • Skříňové trezory – nemusíte ho nikam zabudovávat, konstrukce tohoto typu trezoru je natolik bezpečná, že se vyrovná i zabudovaným typům. Speciální opláštění trezoru splňuje ty nejnáročnější normy.
  • Stěnové sejfy – budují se stejně jako trezory do zdi nebo podlahy. Díky svým velikostem se ale hodí spíš na drobnější věci, jako jsou šperky, doklady a podobně.

Máte jasno v tom, že k vánocům pořídíte svému blízkému trezor, stále ale nevíte, jaký typ trezoru zvolit? Obraťte se na nás, společně vybereme ten pravý!