Bezpečnostní trezor pro uschování šperků i zbraně

Koupi trezoru je třeba velmi zvážit, není to zrovna zboží, které kupujete každý den, jako chleba. Každý trezor disponuje různými vlastnostmi, které by kupující měl znát a podle toho se rozhodnout, zda bude trezor vyhovovat právě jemu.

V České Republice je na trhu nespočet českých i zahraničních trezorů, výběr je tedy bohatý.
V případě, že si nebudete jisti, který trezor vybrat, je dobré obrátit se na odborníky, kteří rádi s výběrem poradí. Stane-li se vám někdy, že zapomenete kód k trezoru nebo ztratíte klíče, kontaktujte zámečnictví Daniela Kozubíka, Naši profesionální zámečníci vám pomohou dostat se k cennostem.

Vlastnit trezor v dnešní době není známka luxusu, ale ochrana vašeho majetku. Trezory se dají pořídit za slušné ceny, nejsou pouze pro bohaté. Trezory ve firmách jsou dokonce otázkou existenční, kdyby se důležité dokumenty nebo velká hotovost dostala do rukou nezodpovědným osobám, mohla by společnost dokonce zkrachovat.

Jaký trezor tedy vybrat?

Kupující by si měl ujasnit, co vše by měl trezor chránit. Může tam uschovat peníze, elektronická data, šperky, obrazy nebo dokonce i zbraně. Trezor vše bezpečně ochrání před zloději nebo dokonce před požárem.

Trezor můžete také zahrnout do pojištění domácnosti nebo firmy, je jen zapotřebí konzultovat to s pojišťovnou. Různé pojišťovny mohou mít různé specifikace pro trezory.

Typy trezorů

    • Trezor na stěnu

Jak už název napovídá, tyto trezory se přichycují na stěnu. Trezor musí být pevně přichycen, proto majitel musí znát tloušťku zdi, aby na ní trezor dobře držel. Proto je dobré vědět, zda je zeď obvodová nebo vnitřní.

    • Nábytkový trezor

Velkou výhodou nábytkového trezoru je, že jde umístit kdekoliv v místnosti. Malý nábytkový trezor je možné vložit do skříně, ty velké trezory mohou stát volně a doplnit tak chybějící kousek nábytku v místnosti. Ukotvit jdou do zdi nebo do podlahy speciální technikou.

    • Trezor atyp

Atypické trezory jsou vyráběny na míru vašim požadavkům.

Zámečnictví Brno Daniela Kozubíka nabízí mnohem víc

Přejete si otevřít trezor nebo poradit s výběrem. Brněnské zámečnictví Daniela Kozubíka je tu pro vás. Nabízíme toho ale mnohem víc.
Vyměníme vám zámek u dveří, otevřeme zabouchnuté dveře u auta nebo domu, opravíme zámek i dveře po vloupání. Namontujeme panikové zámky nebo bezpečnostní dveře i zámky. Nabídka našich služeb je velmi pestrá. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme.