Bezpečnostní dveře vám zajistí důležitý pocit bezpečí

bezpečnostní dveřePro vaše kvalitní bezpečí si zvolte odolnou bariéru, která zamezí vniknutí zlodějů. Tím jsou bezesporu bezpečnostní dveře.

A když k nim jako bonus přidáte bezpečnostní zámek, máte nad zloději vyhráno. Bezpečnostní dveře se řadí do bezpečnostních tříd, kterých je 6 kategorií. Kvalitní bezpečnostní dveře vás ochrání nejen před zloději, ale také pře požárem nebo hlukem z okolí.

Pokud si nejste jisti, jaké dveře si máte pořídit, neriskujte a obraťte se na profesionály, kteří s výběrem bezpečnostní dveří mají zkušenosti. Stačí si najít spolehlivého zámečníka, který bezpečnostní dveře dodává i montuje. Na trhu jsou různé materiály, design a především si musíte vybrat dveře, které se hodí právě do vašeho objektu, který potřebujete chránit.

 

 

 

Bezpečnostní dveře a jejich třídy

Bezpečnostní třídy se řadí do 6ti kategorií podle normy ČSN EN 1627 a ČSN EN 1630. Každá třída určuje specifika bezpečnosti pro jiný objekt. Bezpečnostní dveře ochrání lidi, majetek, umělecká díla, zbraně nebo vojenské objekty.

    • Bezpečnostní třída 1 a 2

Takové dveře se hodí do méně rizikových objektů. Zloděj se přes ně dostane snadno, jen s lehkou fyzickou zátěží a jednoduchým náčiním.

    • Bezpečnostní třída 3

Tyto dveře už jsou odolné a je na ně zapotřebí použít páčidla a dostatečná fyzická zdatnost. Hodí se do každé domácnosti, protože perfektně ochrání lidi i majetek uvnitř. Jsou protipožární, což je jejich velké plus.

    • Bezpečnostní třída 4

Bezpečnostní dveře s třídou 4 jsou oříšek i pro nejzkušenějšího zloděje. Používají se v rizikových objektech.

    • Bezpečnostní třídy 5 a 6

Bezpečnostní dveře s takto vysokou třídou disponují vysokými požadavky na zabezpečení. Do takového objektu je možné se dostat jen rozbrušovačkou nebo přímočarou pilou. Využívají se u trezorové techniky, v muničních skladech.

Jak vybrat bezpečnostní dveře

Doporučujeme si pořídit dveře, které jsou ovládány více zámky. Například dveře s horním zámkem, jsou ideální pro domácnost s dětmi, které nahoru nedosáhnou a tak můžete být v klidu, že si neodemknou. Chcete-li mít stoprocentní ochranu, pořiďte si zároveň s dveřmi i nové zárubně, které můžete vybetonovat.

Montáž bezpečnostních dveří v Brně

Jsme zde pro své zákazníky po Brně a jeho okolí. Rádi vás informujeme o dodání i montáži bezpečnostních dveří. Kontaktujte nás kdykoliv, jsme zde pro své zákazníky NONSTOP.