Zámečnické opravy a montáže Brno

zamecnicke opravy a montaze 

Zámečnictví Daniel Kozubík Brno poskytuje širokou škálu služeb v oblasti oprav a montáží zámečnických produktů. Díky dlouholeté praxi v oboru zámečnictví poskytujeme kvalitní, profesionální služby se zárukou spokojenosti.

Fungující zámky a zabezpečení domácností a komerčních objektů proti vniknutí neoprávněných osob jsou velmi důležité pro ochranu majetku a osob. Proto jsme připraveni v jakoukoliv denní či noční dobu rychle přijet a provést opravu či výměnu zámků, kování, garážových zámků či bezpečnostních prvků na objektech jako jsou bezpečnostní zámky, samozamykací zámky, a podobně.


ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

VOLEJTE: 603 704 456


V rámci Brna přijedeme již do 30 minut. Do okolních obcí v o něco málo delším čase.

Ne všechny zákroky jsou vyžadovány urgentně. Potřebujete-li například namontovat bezpečnostní dveře či bezpečnostní zámek nebo ochranné mříže do oken a dveří nového domu, do kterého se budete v blízké budoucnosti stěhovat, naplánujeme s Vámi den a hodinu, kdy by se Vám provedení instalace nejlépe hodilo. S žádostí o zámečnické opravy a montáže se na nás můžete obrátit kdykoliv.

Kromě rodinných domů a bytů provádíme opravy a montáže také v komerčních objektech. Zde může být vyžadována instalace některých specifických zámečnických prvků jako jsou například panikové zámky, protipožární dveře a podobně. V případě zájmu o tyto naše služby ochotně poradíme s nabízenými řešeními pro větší budovy, vypracujeme projektový návrh a provedeme kvalitní montáž.


Nabízené zámečnické opravy a montáže v Brně a okolí